Detail hotelu Hotel Rosalpina

Popis:

Zimní dovolená v lyžařském středisku Folgaria ve 3* hotelu s polopenzí

Ubytování v hotelu Rosalpina*** s polopenzí85 km sjezdovek

60 km běžkařských tratíVhodné pro rodiny s dětmi

Lyžování ve Folgaria

Folgaria Lavarone patří mezi rodinná a levnější lyžařská střediska. Ve dvou oddělených areálech – Folgaria a Lavarone je k dispozici celkem 85 km tratí. Navíc díky relativně velkému počtu jezdících koberců (hlavně v části Lavarone) je velmi vhodný pro rodiny s dětmi. Díky téměř 100% umělému zasněžování pak nabízí i navzdory menší nadmořské výšce solidní sněhové podmínky. Nabídka pro běžkaře je bohatá. Poblíž vesničky Luserna na okraji areálu Lavarone najdete placený běžkařský areál Centro Fondo Milegrobbe Vezzena, cca 60 km upravovaných tratí.

Ubytování v hotelu Rosalpina***

Hotel Rosalpina je vhodný pro rodiny s dětmi, je vzdálený 5 minut chůze od náměstí Piazza della Chiesa. Na sjezdovky Folgaria a Lavarone se můžete svést skibusem sjezdovka je cca 3 km, který staví jen 50 m od hotelu. Pro děti je v hotelu připravena zábava což je výhodou pro rodiče a své děti v miniklubu mohou nechat až několik hodin se bavit, služba je bez poplatku, soukromé hlídání dětí je také možné za poplatek. Mezi vybavení hotelu patří recepce, restaurace, snack bar, bar, společenská místnost, herna pro dospělé i samostatná pro děti, výtah, parkoviště, stolní tenis a WiFi. Hotel je bezbariérový a rádi vyhoví i malým strávníkům a alergikům. Pokoje jsou vhodné pro alergiky, vybavené vlastním sociálním zařízením, fénem, kosmetickým zrcátkem, klimatizací, TV, trezorem, některé pokoje mají menší balkón.

Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových pokojích a dvoulůžkových pokojích s možností až 2 přistýlek pokoje typu standard - jsou vhodné pro alergiky, vybavené vlastním sociálním zařízením, fénem, kosmetickým zrcátkem, klimatizací, TV, trezorem, některé pokoje mají menší balkón.

Stravování formou polopenze s nápoji

Snídaně formou bufetu

Večeře servírované

Nápoje nejsou v ceně

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.

Důležité informace o zájezdu

Check in od 14.00 hod., Checkout do 10.00 hod.

Hotel akceptuje malé psy, nutné vyžádat předem, účtován poplatek 10 €/den.

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Rosalpina nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: