Detail hotelu Apartmány Happy Holidays Marilleva 1400

Ubytovani

Apartmány se sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny kuchyňským koutem a chladničkou. Typ MONO 4 tvoří obývací místnost s rozkládací pohovkou, vysouvacím dvoulůžkemnebo manželskou postelí, kuchyňský kout a dalšími dvěmi lůžky, možnost palandy. Typ BILO 5 tvoří obývací místnost s rozkládací pohovkou nebo vysouvacím dvoulůžkem, kuchyňský kout a ložnice.

Popis:

Báječná zimní dovolená v těsné blízkosti sjezdovek v oblasti Marilleva/Folgarida

Lyžařský zájezd na 7 nocí ve Val di Sole

Apartmány jen pár metrů od sjezdovky

Vhodné pro skupiny

62 km sjezdovek

2 snowparky

Bohatá nabídka lyžařských středisek

Středisko Folgarida-Marilleva leží na severním svahu Val di Sole neboli Slunečného údolí v nadmořské výšce 2234 m.n.m. Středisko si oblíbili především mladší lyžaři a milovníci prkna, pro které jsou zde vybudovány dva snowparky (Malga Panciana a Malghet Aut). Díky modernímu technickému zázemí je zasněžováno 95% sjezdovek. Lyžaři se mohou těšit na množství sjezdovek různé obtížnosti. V areálu se nachází celkem 62 km sjezdovek, z toho 5 černých, 11 červených a 19 modrých. Nejmenším ratolestem jsou k dispozici instruktoři lyžařské školy a o zábavu pro celou rodinu se postarají pracovníci Family parku ve Folgaridě.

Ubytování v apartmánech Happy Holidays Marilleva 1400

Apartmány se nacházejí přímo u sjezdovky. Hosté mají možnost vyzkoušet např. procházky na sněžnicích a ski-trekking. Mezi vybavení ubytování patří recepce (9.00 – 12.30, 15.00 – 22.00), bar, restaurace a la carte, WiFi připojení a parkoviště (dle dostupnosti).

Apartmán Mono 2/4 je složen z jednoho pokoje pro 2-4 osoby a je vybaven vlastním sociálním zařízením a SAT/TV.

Apartmán Bilo 2/5 je složen ze dvou pokojů pro 2-5 osob a je vybaven vlastním sociálním zařízením a SAT/TV.

Stravování vlastní.

Informace o skipasech

V ceně zájezdu máte skipas na 6 dní pro oblast Marilleva/Folgarida.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Happy Holidays Marilleva nabízí

Happy Holidays
od 2 398 Kč
Happy Holidays
od 2 790 Kč
Happy Holidays Marilleva
od 2 464 Kč
Apartmány Happy Holidays
od 4 650 Kč
Appartamenti Happy Holidays Marilleva 1400
od 2 448 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Další hotely naleznete na: