Detail hotelu Club Hotel Valtur

Poloha

Marilleva 1400, skiareál Marilleva / Folgarida - 0 m

Vybavení

Recepce, lobby,bar,wi-fi připojení k internetu za popl, restaurace, restaurace à la carte, bar, diskotéka, společenská místnost, hotelové kino, miniklub (od 3 do 11 let; v italském a anglickém jazyce), hlídací služba dětí za popl., animační programy, výtah, vyhrazené parkoviště (1 auto / pokoj; většina parkovacích míst krytá), bazénm stolní tenis,od 18 let posilovna. Za polatek :služby hotelové prádelny, půjčovna a servis lyžařského vybavení, masáže, kosmetické služby. Za poplatek a od 18 let: finská sauna, horizontální solárium.

Vybavení hotelu

Komplex je tvořen hlavní budovou a 3 ubytovacímí bloky, které jsou vzájemně propojeny vnitřními chodbami; v hlavní budově se nachází převážná většina níže uvedených služeb, pokoje jsou umístěny v přilehlých blocích; uvedené vzdálenosti se vztahují k bloku nejbližšímu, od kterého blok nejvzdálenější leží cca 500 m.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem či palandou oddělenou dřevěnou přepážkou, vlastní příslušenství, zřídka balkon, TV sat., telefon, fén, trezor, nápojová lednička za popl.

Tipy pro správnou volbu

Fantastická poloha přímo na svahuBazén a široká nabídka masáží a kosmetických kúr

Popis destinace

Středisko je součástí rozsáhlé lyžařské oblasti Skirama Adamello Brenta (dříve Val di Sole) a je lyžařsky propojeno s nejznámějším střediskem této oblasti – Madonnou di Campiglio.

Terény: Dostatečný výběr sjezdových tratí od méně náročných až po nejobtížnější (zejména černá závodní sjezdovka ve směru do Folgaridy). Vyznavači snowboardingu ocení špičkovou U-rampu na Malga Panciana nad Marillevou 1400 – dějiště mistrovství světa v r. 1999. Severní orientace lyžařských svahů a umělé zasněžování na 87 % tratí jsou předpokladem dobrých sněhových podmínek až do jara. Na dvou sjezdovkách je nabízeno atraktivní noční lyžování. V oblasti nabízíme ubytovací kapacity v těsném sousedství lyžařského areálu, takže odpadá závislost na použití skibusu. Naopak při dokoupení celoplošného skipasu Skirama je možné využít dopravy skibusem a zalyžovat si v areálech Tonale nebo Pejo.

Après ski: Bazén, restaurace, pizzerie, diskotéky a bary.

Typy skipasů:

Marilleva/Folgarida platí pro skiareál Marilleva/Folgarida.

Marilleva / Folgarida a Pejo + 2 dny Skiarea: platí navíc neomezeně pro skiareál Pejo a 2 dny též jako Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta Val di Sole Val Rendena (Madonna di Campiglio, Pinzolo, Marilleva / Folgarida).

Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta Val di Sole Val Rendena: platí neomezeně pro skiareály Marilleva / Folgarida, Madonna di Campiglio a Pinzolo.

Super Skirama: platí neomezeně ve všech 8 střediscích Skirama Dolomiti.

Výhody: Překvapivě dlouhé a kvalitní sjezdovky, vysoká přepravní kapacita sedačkových a kabinových lanovek.

Nevýhody: Menší počet sjezdovek, nižší nadmořská výška negarantující kvalitu sněhu zejména v jarních měsících, nepříliš vzhledná, zcela účelově vystavěná architektura ubytovacích kapacit v Marillevě 1400.

SNOWBOARD EXTRA:

Snowpark: Halfpipe, Terrain Park, U-rampa

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Další hotely naleznete na: