Detail hotelu Residence San Pietro D´Orio

Popis:

8denní letní dovolená v historickém městě Grado

Písek s léčivými účinky

Nově vybudované cyklostezky

Krásné historické centrum města

Široká nabídka zábavy a sportovního vyžití

Garážové stání v ceně

Krásné místo pro dovolenou s mnoha zajímavými místy

Furlansko-Julské Benátsko je nejsevernější část Jaderského moře v oblasti s bohatou historií. Je to region nabízející koupání v moři a třítisícové vrcholky Alp i Dolomit. Metropolí je město Terst. Tato oblast nabízí rozmanité možnosti, např. překrásné pláže na jihu, nebo památky v romantických přístavech. Světového věhlasu dosáhly také místní vína a místní speciality, které najdete na tradičních trzích.

Ubytování v residence San Pietro D´orio

Tato residence se nachází cca 500 m od historického centra letoviska Grado. Mezi vybavení residence patří výtah, garážové stání (1 místo/ apartmán).

Apartmány typu Bilo 2/4 se skládá z ložnice s manželským lůžkem a obývacího pokoje s rozkládacím/vysouvacím dvoulůžkem. Všechny apartmány jsou moderně zařízené a mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, SAT/TV, pračku, balkon či předzahrádku.

Volná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 150 m od residence. Nejbližší pláž s plážovým servisem je cca 15 minut chůze. Všechny pláže v Gradu mají označení Modré vlajky. Lázeňské letovisko je nejen díky jódu ve vzduchu, ale i díky léčivým účinkům písku. Písečný peeling a koupání v moři nastartuje organismus.

Stravování probíhá ve vlastní režii.

Sport a zábava

Na plážích si můžete užít ranní jogging během vycházejícího slunce, plážový volejbal. Mezi vyhledávané sporty patří jízda na kole, jízda na koni, tenis, golf, lukostřelba, jízda na vodních lyžích, potápění, plachtění na jachtě, windsurfing, nebo vodní pólo. Grado nabízí promítaní letního kina přímo na plážích, jazzové koncerty, večírky na lodích v přístavu, slavnosti a různé festivaly.

Tipy na výlety

Grado je krásné historické město z římského období. Nachází se na poloostrově a několika ostrůvcích. Z jedné strany ho obklopuje Jaderské moře a z druhé laguna di Marano, která město spojuje s Lignanem. Město od 2. st. sloužilo jako přístav. V centru se nachází několik sakrálních staveb např. bazilika Sant´Eufemia, baptisterium a kostel Santa Maria delle Grazie. Město Aquileia, jejíž bazilika a antické památky jsou zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO je vzdálené cca 8 km. Grado má také vybudovanou síť cyklostezek vhodné i pro in-line brusle, golfový klub, nebo termální park. Konají se zde také farmářské trhy plné italských lahůdek.

Důležité informace

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Malá domácí zvířata jsou povolena za poplatek 55 €/apt. (závěrečný úklid 55 € se platí povinně)

Vratná kauce není vyžadována.

Ložní prádlo na vyžádání za poplatek.

Závěrečný úklid vlastní nebo za poplatek 55 €/apartmán (v případě, že při odjezdu nebude apartmán předán uklizený, bude tato částka požadována k úhradě)

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu San Pietro D´Orio nabízí

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: