Detail hotelu Residence Terme

Vybavení

parkovací místo, TV, klimatizace, pračka, výtah, terasa/balkón,

Popis:

8denní letní dovolená v historickém městě Grado

Oblíbené lázeňské město

Léčivé účinky jódu ve vzduchu a písku

Krásné historické centrum města

Soukromá pláž 100 m od residence

Parkoviště zdarma

Krásné místo pro dovolenou s mnoha zajímavými místy

Furlansko-Julské Benátsko je nejsevernější část Jaderského moře v oblasti s bohatou historií. Je to region nabízející koupání v moři a třítisícové vrcholky Alp i Dolomit. Metropolí je město Terst. Tato oblast nabízí rozmanité možnosti, např. překrásné pláže na jihu, nebo památky v romantických přístavech. Světového věhlasu dosáhly také místní vína a místní speciality, které najdete na tradičních trzích.

Ubytování v residenci Terme***

Tato residence se nachází v klidné části letoviska Grado poblíž termálních pramenů. Mezi vybavení residence patří výtah, jedno parkovací stání na apartmán.

Apartmány typu Bilo 2/4 se skládají z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s rozkládacím nebo vysouvacím dvoulůžkem. Všechny apartmány jsou moderně zařízené a mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, SAT/TV, pračku a balkon.

Soukromá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od residence. Všechny pláže v Gradu mají označení Modré vlajky. Lázeňské letovisko je nejen díky jódu ve vzduchu, ale i díky léčivým účinkům písku. Písečný peeling a koupání v moři nastartuje organismus.

Stravování probíhá ve vlastní režii.

Sport a zábava

Na plážích si můžete užít ranní jogging během vycházejícího slunce nebo plážový volejbal. Mezi vyhledávané sporty patří jízda na kole, jízda na koni, tenis, golf, lukostřelba, jízda na vodních lyžích, potápění, plachtění na jachtě, windsurfing, nebo vodní pólo. Grado nabízí promítaní letního kina přímo na plážích, jazzové koncerty, večírky na lodích v přístavu, slavnosti a různé festivaly.

Tipy na výlety

Grado je krásné historické město z římského období. Nachází se na poloostrově a několika ostrůvcích. Z jedné strany ho obklopuje Jaderské moře a z druhé laguna di Marano, která město spojuje s Lignanem. Město od 2. st. sloužilo jako přístav. V centru se nachází několik sakrálních staveb např. bazilika Sant´Eufemia, baptisterium a kostel Santa Maria delle Grazie. Město Aquileia, jejíž bazilika a antické památky jsou zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO je vzdálené cca 8 km. Grado má také vybudovanou síť cyklostezek vhodné i pro in-line brusle, golfový klub, nebo termální park. Konají se zde také farmářské trhy plné italských lahůdek.

Důležité informace

Cestovat můžete s platným OP.

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas.

Malá domácí zvířata jsou povolena pouze na vyžádání za poplatek (povinně se platí závěrečný úklid).

Vratná kauce není vyžadována.

Závěrečný úklid je vlastní nebo na vyžádání za poplatek. V případě, že při odjezdu nebude apartmán předán uklizený, bude tato částka požadování k úhradě.

Ložní prádlo na vyžádání za poplatek.

Povinný poplatek na místě za spotřebu energií.

Asistenční služba na telefonu od 27.5. do 23. 9. 2017.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Residence Terme nabízí

Residence Terme - Grado
od 2 479 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: