Detail hotelu Hotel Gisser

Popis:

Zimní dovolená v 3* hotelu s polopenzí

Ubytování v hotelu Gisser*** s polopenzí

Děti do 6,99 let na přistýlce zdarma

V ceně vstup do wellness centra – infračervená kabina, turecké lázně, sauna, relaxační zóna

Lyžování ve středisku Kronplatz se 105 km sjezdovek

Snowpark

200 km běžkařských tratí

Lyžování v moderním ski areálu

Kronplatz je spolehlivým tipem pro neobyčejně široké spektrum lyžařů – je dostatečně veliký, aby uspokojil i náročnější, ale z velké části je to mírná pohodová hora vhodná i pro méně zdatné. Bezpochyby nejlepší lyžařské středisko jižního Tyrolska se 105 km sjezdovek je ideálním místem pro lyžaře i snowboardisty, kteří jistě ocení snowpark na ploše 58 tis. m2. Na své si přijdou i běžkaři na téměř 200 km tratí. Po lyžování můžete zamířit relaxovat do aquaparku v Brunicu s divokou řekou, masážními tryskami, tobogánem a mnoha saunami.

Ubytování v hotelu Gisser*** s polopenzí

Útulný a klidný hotel se nachází v údolí Pustertal nedaleko Dolomit. Je výchozím bodem pro mnoho aktivit. Lanovka je vzdálená cca 20 min jízdy autem a zastávka skibusu je 50 m od hotelu. Mezi vybavení hotelu patří recepce, bar, jídelna, WiFi připojení ve společných prostorech a parkoviště (omezená kapacita). Po náročném dni si můžete odpočinout v malém wellness centru, kde najdete infračervenou kabinu, turecké lázně a saunu. Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, SAT/TV a trezorem. Čtyřlůžkové pokoje se nachází v dependanci. Možnost pokoje pro dospělou osobu s dítětem. Check in je možný od 14.00, check out je nutný do 10.00.

Stravování formou polopenze

Snídaně bufetová

Večeře výběr z menu o 3 chodech

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Gisser nabízí

Gisser
od 2 415 Kč
Hotel Gisser
od 2 590 Kč