Detail hotelu Hotel Stocker

Popis:

Zimní dovolená v lyžařském středisku Kronplatz! Ubytování s polopenzí a dítě do 3,99 let ZDARMA

Ubytování ve 3* hotelu Stravování formou polopenze

Krytý bazén a spa

Městečko Brunico jen 14 km od hoteluNejbližší sjezdovka 3 km od hotelu

Kronplatz - 40 km od hotelu

119 km sjezdovekSnowpark

Skvělé lyžování na perfektně upravených tratích

Kronplatz je jedno z nejlepších lyžařských středisek v Itálii. Pyšní se nejnovější generací lanovek a vždy dokonale upravenými sjezdovkami o délce více než 100 km, z nichž je možné 100 % uměle zasněžovat. Zkušení lyžaři a snowbordisti ocenění 5 černých sjezdovek, kterým dominuje 5 km dlouhá sjezdovka Sylvester. Začátečníci a rodiny s dětmi ocení jednoduché sjezdovky soustředěné u vrcholu hory, východní strana hory protkaná sítí dlouhých modrých i červených sjezdovek vyhovuje mírně až středně zkušeným lyžařům. Pokud by vám byl i přes svoji velikost Kronplatz malý, můžete se nechat převézt skibusem do blízkého střediska Alta Badia a napojit se na slavný okruh Sella Ronda (pouze se skipasem Dolomiti Superski). Milovníci snowboardingu a freestylu naleznou ráj na východní straně nad Geiselsbergem, kde je umístěn nový obrovský snowpark s U-rampou. Běžkaři mají k dispozici téměř 200 km tratí. Pokud si chcete užít zábavu i mimo svah, využijte nabídky bazénů, wellness center, aquaparku Cron4 v Reischachu, zavítejte na sáňkařkou dráhu, jděte bruslit, udělejte si výlet na sněžnicích nebo zažijte adrenalin při lezení po zmrzlých skálách a ledopádech.

Ubytování v hotelu Stocker***S

Hotel Stocker*** se nachází v údolí Ahrntal v Campo Tures. Centrum města je od hotelu vzdáleno 200 m. Městečko hlídá středověká pevnost, na kterou si s rodinou můžete udělat výlet. Nejbližší lyžařská sjezdovka je 3 km ve ski areálu Speikboden (38 km sjezdovek, převážně červené barvy), ve vzdálenosti 11 km je ski areál Klausberg (30 km sjezdovek, také převážně červené). Nejlepší lyžování najdete ve 40 km vzdáleném Kornplatzu. Zastávka autobusu je přímo před hotelem. Hotel Stocker nabízí služby recepce, baru a restaurace, Wi-Fi, parkoviště a krytý bazén (otevřen od 7.30-19.00). V hotelu je k dispozici také sauna (je povinné být nahý a přikrytý ručníkem), turecká lázeň a tropická sprcha. Masáže a beautycentrum je pouze na objednání na místě. Wellnes je povoleno od 16 let.

V hotelu jsou k dispozici pokoje :

Jednolůžkové a dvoulůžkové s možností jedné přistýlky, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV, trezorem, Wi-Fi připojením, minibarem a balkonem.

Stravování je formou polopenze

Snídaně formou bufetu

Večeře servírované – pevně stanovené menu o 5 chodech, salátový bufet

Odpolední občerstvení od 15.00 do 17.00 formou bufetu

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.

Důležité informace o zájezdu

Check-in: 15.00, Check-out: 10.00

Domácí zvířata za poplatek 7€/noc, pouze na vyžádání u CK

Vstup do wellness: sauna, turecké lázně, bazén a vířivka v ceně pobytu.

Případná pobytová taxa cca 1,5€/os./noc

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Stocker nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...