Detail hotelu Hotel Capitol

vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, minibar, balkon

Poloha:

oblíbený tříhvězdičkový hotel, je situovaný v první linii u moře, v západní zóně Lido di Jesolo a v blízkosti majáku, což vybízí k romantickým procházkám a klidně strávené dovolené.

Vybavení:

recepce, výtah, bar, restaurace, společenská místnost s TV, internetový koutek, terasa, parkoviště.

Ubytování:

2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, SAT/TV, trezorem a mini ledničkou.

Stravování:

polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetu, oběd o 2 chodech (pouze u plné penze), večeře o 3 chodech - výběr z menu, salátový bufet. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Pláž:

hotel je situovaný v první linii u moře. Lido di Jesolo se pyšní téměř 15 km dlouhou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Každoroční prestižní ocenění Modrá vlajka, kterou uděluje evropská komise za kvalitu a čistotu pláží, je tu samozřejmostí. Letovisko je hojně navštěvováno především rodinami s dětmi.

Sport a zábava:

zábava v rámci Lido di Jesolo - diskotéky, bary, aquapark Aqualandia, zábavní park Jesolandia, aquarium Sea Life, výlety lodí, 60 m vysoké Wheel of Venice (ruské kolo), vodní sporty, plážové sporty, individuálně výlety do okolí - Benátky, Caorle, Padova, Verona, Trevoso, Florencie, jezero Garda. Tip CK České kormidlo - Outlet Noventa di Piave, restaurace Corso, restaurace s výhledem na Jesolo - Casa Paloma v nákupním centru Laguna shopping, bar na pláži pro mladé My Beach.

Poznámka:

check in od 12:00, check out do 10:00. Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách. Domácí zvířata povolena na vyžádání za poplatek.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Capitol nabízí

Hotel Capitol*** - Jesolo Lido Ovest
od 12 116 Kč
Hotel Capitol
od 8 640 Kč
Hotel Capitol
od 8 640 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: