Detail hotelu Hotel Toledo

Charakteristika

hotel s výhodnou polohou velmi blízko centra letoviska – mezi náměstím Piazza Brescia a Piazza Mazzini.

Ubytování

jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. jednolůžkové pokoje SPR+WC, fén, TV/ SAT, klimatizace, Wi-Fi, balkon. dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek SPR+WC, fén, TV/ SAT, klimatizace, Wi-Fi, balkon.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, za poplatek.

Služby

recepce, wifi, restaurace, bar, výtah.

Parkování

u hotelu do vyčerpání míst, garáž nutno objednat předem (za poplatek na místě 6 €/ den).

Od centra

100 m.

Od pláže

200 m.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ pokoj) zahrnut v ceně pobytu.

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, za poplatek.

Pobyt

sobota/ sobota.

V ceně za osobu je zahrnuto: ubytování s polopenzí, plážový servis.

Pobytová taxa

cca 1,50 €/osoba od 10 let/den (max. 10 nocí).

Popis:

Letní dovolená v Lido di Jesolo

Jen 100 m od pláže

Polopenze nebo plná penze

WiFi připojení k dispozici

Možnost rezervovat parkovací místo/garážSoukromá pláž a plážový servis v ceněKlimatizace v ceněPůjčovna jízdních kol

Italské Miami a 15 km dlouhá pláž

Lido di Jesolo je největší a nejživější letovisko benátské riviéry. Benátky jsou pouze 20 km jižněji. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je 15 km dlouhá. Letovisko žije v létě rušným turistickým životem. Díky dlouhé pláži a vysokým budovám hotelů a turistických komplexu podél moře je občas nazýváno „italské Miami“. Celé letovisko protíná dlouhá promenáda s obchody s italskou módou, italskými a mezinárodními restauracemi, bary, kavárnami, diskotékami a další. Večer se středisko mění v rušné korzo. Ti, co rádi na dovolené sportují, si také přijdou na své – Lido di Jesolo nabízí jak vodní sporty, tak tenis, golfové hřiště, jezdectví, plachtění a nachází se zde také velký vodní park Aqualandia a zábavní park Jesolandia.

Poloha a vybavení hotelu

Toledo je příjemný, zrekonstruovaný, rodinný hotel nacházející se v centru Lido di Jesolo, mezi náměstím Brescia a Mazzini. Hotel je v blízkosti hlavní ulice Bafile cca 30 m od hotelu, kde najdete obchůdky, restaurace a bary. Pouhých cca 100 m od hotelu je písečná pláž a také autobusová zastávka.

Hotel nabízí recepci, jídelnu, bar s terasou, WiFi, dětský koutek, na vyžádání hlídání dětí (z apoplatek), parkoviště, garáže (možnost zamluvit při rezervci pokoje za poplatek 6 €/den), půjčovnu jízdních kol (omezená kapacita), výtah.

Pokoje

Všechny dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (palanda) jsou klimatizované a vybavené sociálním zařízením, LCD SAT/TV, trezorem, balkonem a WiFi připojením. Na vyžádání též propojené pokoje Family (pokoj má pro děti palandu).

Stravování formou polopenze nebo plné penze

Kontinentální snídaně formou bufetu (i pro celiaky)

Obědy a večeře servírované menu, předkrmy a zelenina formou bufetu

Sport a zábava

Zábava v rámci Lido di Jesolo - diskotéky, bary, aquapark Aqualandia, zábavní park Jesolandia, aquarium Sea Life, výlety lodí, 60 m vysoké Wheel of Venice (ruské kolo), vodní sporty, plážové sporty, individuálně výlety do okolí - Benátky, Caorle, Padova, Verona, Trevoso, Florencie, jezero Garda. Tip CK České kormidlo - Outlet Noventa di Piave, restaurace Corso, restaurace s výhledem na Jesolo - Casa Paloma v nákupním centru Laguna shopping, bar na pláži pro mladé My Beach.

Pláž

Soukromá písečná pláž se nachází cca 100 m od hotelu, plážový servis v ceně (1 slunečník a 1 křeslo a 1 lehátko/pokoj). Lido di Jesolo se pyšní téměř 15 km dlouhou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Každoroční prestižní ocenění Modrá vlajka, kterou uděluje evropská komise za kvalitu a čistotu pláží, je tu samozřejmostí. Letovisko je hojně navštěvováno především rodinami s dětmi.

Tipy na výlety

Aqualandia 2,4 km

Jesolandia 2 km

Bibione 57 km

Caorle 30 km

Benátky 45 km

Verona 40 km

Důležité informace

Check in od 14.00, check out do 10.00

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pasMalá domácí zvířata povolena na vyžádání za poplatek 5 €/denPři autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách

Slevy a podmínky

SLEVY FIRST MINUTE

Sleva autobusová doprava za polovinu – platí do 31.1.2017 ke všem uvedeným termínům. Klient má možnost objednat si svozová místa dle podmínek, platných pro sezonu léto 2017. Pokud je na svozové lince méně než 8 účastníků, má dopravce právo na změnu nástupního místa na co nejbližší nástupní místo na trase autobusu (bez nároku na náhradu jízdného) nebo změnu způsobu svozu jiným dopravním prostředkem (vlak, linkový autobus, Student Agency), kdy bude klientům proplaceno jízdné po předložení jízdenek. Sleva first minute a sleva na autobusovou dopravu platí pouze pro osoby na základním lůžku, neplatí tedy pro osoby na přistýlkách a děti, které mají pobyt zdarma. Slevu first minute nelze kombinovat se slevou na autobusovou dopravu.

Sleva first minute 13%-15% s platností do 31.12.2016

Sleva first minute 10%-12% s platností do 31.1.2017

Sleva first minute 7%-9% s platností do 28.2.2017

Sleva first minute 7% s platností do 31.3.2017

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Hotel Toledo nabízí

Hotel Toledo
od 7 790 Kč
Hotel Toledo
od 4 890 Kč
Hotel Toledo
od 13 490 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: