Hotel Venezia e La Villetta - Lido di Jesolo, Itálie
Hotel Venezia e La Villetta
Itálie | Lido di Jesolo
2 zájezdy od 11 609 Kč do 12 422 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Hotel Venezia e La Villetta

Vybavení

parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, klimatizace, terasa / balkón, polopenze,

Popis:

Dovolená v oblíbeném letovisku Lido di Jesolo!

Ubytování ve 3* hotelu

Polopenze

Písečná pláž pouze 100m od hotelu

WiFi k dispozici

Parkoviště k dispozici

Pozvolná písečná pláž

Doprava vlastní nebo autobusová

Ideální pro veškeré věkové kategorie

Letovisko Lido di Jesolo se nachází v Benátské riviéře, vhodné pro veškeré věkové kategorie. V tomto letovisku naleznete spousty diskoték, barů, dále pak aquapark Aqualandia, zábavní park Jesolandia, aquarium Sea Life, můžete jet na výlety lodí, projet se na 60 m vysoké Wheel of Venice (ruské kolo). Na pláži na Vás čekají vodní sporty, plážové sporty či můžete odjet na individuální výlety do okolí - Benátky, Caorle, Padova, Verona, Treviso, Florencie, jezero Garda. Lido di Jesolo se pyšní téměř 15 km dlouhou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Každoroční prestižní ocenění Modrá vlajka, kterou uděluje evropská komise za kvalitu a čistotu pláží, je tu samozřejmostí. Letovisko je hojně navštěvováno především rodinami s dětmi.

Hotel Venezia & La Villetta pouhých 100m od pláže!

Tento 3* hotel se nachází přímo na náměstí nedaleko Piazza Mazzini a Piazza Aurora a pouze 50 m od obchodů. Pláž je od hotelu vzdálená 100 m. Nejbližší obchody naleznete hned u hotelu, golfové hřiště 700 m, aquapark také 700 m od hotelu.

2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV, klimatizací, trezorem a terasou.

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze:

Snídaně formou bufetu.Večeře výběr ze 3 menu o 3 chodech, salátový bufet.Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Vybavení hotelu

Hotel Venezia & La Villetta klientům nabízí recepci, krásnou oplocenou zahradu, restauraci, bar, terasu s barovým servisem, WiFi, klimatizaci, výtah, společenskou místnost s TV, parkoviště zdarma-omezená kapacita dle dostupnosti.

Plážový servis (1 slunečník, 2 křesla nebo 2 lehátka nebo kombinace) v ceně od května do září. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 100 m od hotelu.

Tipy na výlety

Outlet Noventa di PiaveRestaurace CorsoRestaurace s výhledem na Jesolo - Casa Paloma v nákupním centru Laguna shoppingBar na pláži pro mladé My BeachAquarium Sea LifeZábavní park Jesolandia

Důležité informace

Domácí zvířata na vyžádání za poplatek 15€Doprava vlastní i autobusováPři autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách Cestovat můžete s platným OPDěti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pasCheck in od cca 16.00 hod., check out do 10.00 hod.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Venezia e La Villetta nabízí

Hotel Venezia & La Villetta*** - Jesolo Lido Centro
od 11 609 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: