Detail hotelu Waikiki Village Camping

Popis - Popis: areál plný zeleně přímo u široké volně přístupné pláže na východním okraji letoviska lido di Jesolo, do jehož centra lze pohodlně dojet místním autobusem. Animační programy na pláži a u bazénu zajišťují celodenní zábavu pro děti i dospělé (aerobik, turnaje, soutěže, večerní program). V kempu je povoleno i grilování. Námi nabízené mobilhomy jsou vybaveny klimatizací (zahrnuta v ceně), mikrovlnkou, rádiem a kávovarem a od pláže vzdáleny asi 200 m.

Mobilhome Venus pro 4/5 osob: (plocha 24 m2) obytná část s kuchyňským koutem, ložnice, pokoj se 2 lůžky a lůžkem na způsob palandy (pro dítě do 6 let), koupelna, WC s umyvadlem, zastřešená dřevěná terasa se zahradním nábytkem. Maximální obsazení 4 dospělí a 1 dítě do 6 let.

Vybavení a služby: recepce, bar, restaurace-pizzerie, obchod, novinový stánek, minimarket, bankomat, připojení na internet WiFi (za poplatek cca € 2 za hodinu), bazén pro dospělé, bazén pro děti, vířivka, plážový volejbal, posilovna, dětské hřiště, animace (v hlavní sezóně), půjčovna kol (omezená kapacita), pračky a sušičky na žetony, parkoviště.

Vzdálenost od pláže: u pláže.

Pláž: písek.

Zvířata: nepovolena

Poloha - u pláže

Vybavení - Klimatizace, Internet, EUROTIP

Pokoje - Mobilhome Venus

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Waikiki Village Camping nabízí

Waikiki Village Camping
od 3 450 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: