Detail hotelu Hotel Concord

klimatizace (cca 5 EUR/den), telefon, TV se satelitním příjmem, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), balkon

Popis:

Užijte si letní dovolenou v Itálii! Ubytování v hotelu Concord*** s plnou penzí včetně nápojů, dítě do 5,99 let na přistýlce zdarma, přímo naproti pláže

8denní zájezd do Itálie - Emilia Romagna

Dítě do 5,99 let na přistýlce zdarma

Pláž přímo u hotelu

Hotel je situován v centru města

Pokoje s balkonem a výhledem na moře

Emilia Romagna - Lido di Savio

Letovisko Lido di Savio je známé svými velkými písčitými plážemi. Nachází se zde také typická pobřežní promenáda s mnoha obchůdky, restauracemi, pizzeriemi a kavárnami. Za návštěvu stojí prohlídka města Ravenna, Rimini, zábavný park Mirabilandia, delfinárium, San Marino a mnoho dalších.

Hotel Concord***

Hotel je vhodný opravdu pro všechny klienty. Hotel je vhodný pro ty, kteří rádi tráví klidnou dovolenou, ale také pro ty, kteří mají rádi aktivní dovolenou plnou zábavy. Hotel se nachází přžímo u moře a přímo v centru města. Mezi vybavení hotelu patří bazén, velká zahrada, WiFi v lobby, bar u bazénu, výtah. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností až 3 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT/TV, trezore, balkonem s výhledem na moře. Klimatizace je možná na vyžádání za poplatek. 

Stravování formou plné penze s nápoji

Snídaně formou bufetu

Oběd a večeře servírované - výběr z menu o 3 chodech

Pláž

Hotel se nachází přímo u moře. Plážový servis (slunečník a 2 křesla) je v ceně.

Tipy na výlety

Vodní park Atlantica se nachází v Cesenaticu. Je jedním z nejznámějších a největších zábavních vodních parků v oblasti.

Zábavní park Mirabilandia se nachází v městečku Ravenna a nabízí zábavu na celý den. Nabízí např. horskou dráhu, muzeum motocyklů, kaskadérské vystoupení.

Italia in Miniatura

Park Itálie v miniaturách nabízí 273 modelů italských i evropských památek.

Delfinárium v Rimini

Řím 340 km

Florencie 170 km

Benátky 250 km

Důležité informace

Check in od 12.00, check out do 10.00

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Slevy a podmínky

SLEVY FIRST MINUTE

Sleva autobusová doprava za polovinu – platí do 31.1.2017 ke všem uvedeným termínům. Klient má možnost objednat si svozová místa dle podmínek, platných pro sezonu léto 2017. Pokud je na svozové lince méně než 8 účastníků, má dopravce právo na změnu nástupního místa na co nejbližší nástupní místo na trase autobusu (bez nároku na náhradu jízdného) nebo změnu způsobu svozu jiným dopravním prostředkem (vlak, linkový autobus, Student Agency), kdy bude klientům proplaceno jízdné po předložení jízdenek. Sleva first minute a sleva na autobusovou dopravu platí pouze pro osoby na základním lůžku, neplatí tedy pro osoby na přistýlkách a děti, které mají pobyt zdarma. Slevu first minute nelze kombinovat se slevou na autobusovou dopravu.

Sleva first minute 10%-12% s platností do 31.1.2017

Sleva first minute 7%-9% s platností do 28.2.2017

Sleva first minute 7% s platností do 31.3.2017

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: