Detail hotelu Residence Tolmezzo

Vybavení

parkoviště, výtah, pes povolen, pračka, TV, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón,

Popis:

Dovolená v Lignanu plná zažitků!

Ubytování v apartmánu pro 3–5 osobPláž pouhých 100 m od ubytováníKlimatizovaný apartmánOblíbené letoviskoŠiroká nabídka individuálních výletů

Parkování u apartmánu

Krásné místo pro dovolenou s mnoha zajímavými místy

Furlansko-Julské Benátsko je nejsevernější část Jaderského moře v oblasti s bohatou historií. Je to region nabízející koupání v moři a třítisícové vrcholky Alp i Dolomit. Metropolí je město Terst. Tato oblast nabízí rozmanité možnosti, např. překrásné pláže na jihu, nebo památky v romantických přístavech. Světového věhlasu dosáhly také místní vína a místní speciality, které najdete na tradičních trzích.

Lignano je úžasný poloostrov s dlouhou zlatavou písečnou pláží. Pozvolný vstup do moře ocení rodiny s dětmi, ale oblast milují i mladé páry - spoustu plážových aktivit a večerních akcí ve městě. Město Lignano vyhledává mnoho klientů také kvůli dostupnosti, z Prahy 8 hodin a z Brna necelých 7 hodin.

Ubytování v rezidenci Tolmezzo

Rezidence Tolmezzo se nachází přímo v centru města, jen malý kousek od pláže (cca 100 m) v jedné z nejatraktivnějších oblastí Lignana. Apartmány jsou komfortně zařízené a disponují očíslovaným parkovištěm v areálu i výtahem.

Bilo 3/5 - atraktivní dvoupokojový apartmán pro 3 až 5 osob se skládá z obývacího pokoje/jídelny s rozkládací pohovkou až pro 2 osoby a kuchyňského koutu, třílůžkového pokoje, vlastního sociálního zařízení (i s bidetem) a dvou zařízených teras s posezením. Apartmán je vybaven TV, mikrovlnnou troubou, pračkou, klimatizací a vyhrazeným parkovacím místem. V apartmánu jsou povolena domácí zvířata za poplatek (na vyžádání v CK). Klimatizace a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně. Ložní prádlo a ručníky nejsou součástí apartmánu, ale je možné si je připlatit (na vyžádání v CK).

Vlastní stravování

Stravování v apartmánu je v režii hostů. Součástí apartmánu je kuchyňský kout.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 100 m od rezidence. Klienti, kteří mají zájem si zakoupit plážový servis (lehátka a slunečníky), tak mohou učinit přímo na pláži - cena je cca. 10 - 20 €/plážový set/den. Jeden plážový set se skládá z 1 slunečníku a 2 lehátek. Na pláži je možné si dát i vlastní ručník - většinou volné prostory mezi jednotlivými placenými úseky pláží nebo před plážovými servisy - přímo u moře. Lignano je obklopeno ze tří stran Jaderským mořem a lagunou Marano. Téměř 8 kilometrů dlouhá a široká zlatavě písčitá pláž se pozvolna noří do klidných vod Jadranu a nebudete to mít z žádného místa Lignana dále k pláži než zhruba 500 m. Pláž nabízí ideální místo rekreace nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro mladé, kteří si chtějí užít nočního života a zábavních parků. V Lignanu také existuje pláž pro psy Doggy Beach poblíž Marin Office No. 1. V tomto areálu jsou speciálně upravená místa se slunečníky, bazénky, obchod s psími potřebami, veterinární služba a speciálně uzpůsobená pláž pro bezpečný vstup pejsků do moře.

Tipy na výlety

Benátky vzdálené cca 109 km jsou určitě tipem pro zpestření dovolené. Jejich historické, umělecké a kulturní dědictví z nich činí světové kulturní centrum.

Parco zoo Punta Verde je necelých 8 km vzdálená zoo. Rozkládá se na ploše cca 100 000 metrů čtverečních a chovají zde přes 1000 zvířat (150 druhů) v 70 výbězích.

Aquapark Aquasplash se nachází 5,3 km od ubytování klasické atrakce jako skluzavky a tobogány různých délek, ale i vodní překážkovou dráhu podobnou populárnímu pořadu „Drtivá porážka“. Pro milovníky adrenalinu je zde atrakce „Banzaiii“, „Kamikaze“ nebo provazová pyramida nad bazénem.

Beach arena, kde se hrají amatérské turnaje v plážovém volejbalu, fotbalu, ragby, tenisu a nohejbalu. Pořádají se zde také večerní vystoupení a koncerty kapel.

Dále Lignano nabízí termální lázně, golfový klub, nebo dětský park Parco Junior.

Důležité informace

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Check in 16.00 - 19.00 hod., check out do 09.00-10.00Vratná kauce 100 €/apartmán - platí se na místě

Závěrečný úklid je zahrnut v ceně pobytu (kromě kuchyňského koutu, ten musí klienti uklidit sami)

Malá domácí zvířata jsou povolena na vyžádání za poplatek 30 €/pobyt - nutné nahlásit předem, platí se na místěDětská postýlka za poplatek 30 €/pobyt - nutné nahlásit předem, platí se na místěLožní prádlo za poplatek 7 €/os./výměna a ručníky za poplatek 7 €/os./výměna - nutné nahlásit předem, platí se na místěV apartmánech je zakázáno kouřitPři autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách

Z agentury, kde si klienti vyzvedávají klíče, se do apartmánu dopravují po vlastní ose/na vlastní náklady, v případě rezidence Tolmezzo je to cca 1 km

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Residence Tolmezzo nabízí

Residence Tolmezzo
od 1 563 Kč
Residence Tolmezzo
od 3 906 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: