Detail hotelu Residence Villa Rosana

Popis:

Letní dovolená v Lignanu! Ubytování ve 3*** Residenci Villa Rosanna, pouze 80 metrů od pláže

Ubytování v Residenci Villa Rosanna***Ideální pro rodiny s dětmi

1 parkovací místo v ceně/apartmán

Apartmány s balkonem nebo předzahrádkou

Ubytování v klidné oblasti

Písečná pláž 80 m od residence

Doprava vlastní nebo autobusová

Krásné místo pro dovolenou s mnoha zajímavými místy

Furlansko-Julské Benátsko je nejsevernější část Jaderského moře v oblasti s bohatou historií. Je to region nabízející koupání v moři a třítisícové vrcholky Alp i Dolomit. Metropolí je město Terst. Tato oblast nabízí rozmanité možnosti, např. překrásné pláže na jihu, nebo památky v romantických přístavech. Světového věhlasu dosáhly také místní vína a místní speciality, které najdete na tradičních trzích. Lignano je úžasný poloostrov s dlouhou zlatavou písečnou pláží. Pozvolný vstup do moře ocení rodiny s dětmi, ale oblast milují i mladé páry - spoustu plážových aktivit a večerních akcí ve městě. Město Lignano vyhledává spousta klientů také kvůli dostupnosti, z Prahy 8 hodin a z Brna necelých 7 hodin.

Ubytování v Residenci Villa Rosanna***

Tato příjemná vilka, složená z 9 apartmánů, je umístěná na klidném místě obklopeném zelení, cca 80 m od pláže. K vybavení náleží 1 parkovací místo/apt., WiFi (za poplatek). Apartmány jsou umístěné v přízemí, 1. nebo 2. patře, jsou jednoduše a účelně zařízeny. V apartmánech je k dispozici vlastní sociální zařízení, trezor, SAT/TV, kávovar a balkon či předzahrádka. Residence nabízí ubytování v apartmánech Bilo.

Bilo 2/4 je vybaveno obývacím pokojem s kuch. koutem a rozkládacím 1-lůžkem a ložnicí se 3 lůžky.

Stravování

Vlastní

Pláž jen 80 metrů od ubytování

Písečná pláž se nachází cca 80 m od residence. Téměř 8 kilometrů dlouhá a široká zlatavě písčitá pláž se pozvolna noří do klidných vod Jadranu.

Sport a zábava

Zábavní parky Aquasplash a Gulliverlandia, vodní a plážové sporty, fakultativní výlety nabízené asistentem agentury na místě či individuální výlety do okolí - Benátky, Bibione, Caorle, Lido di Jesolo, Verona, Padova, Parco Zoo Punta Verde. V Lignanu je také oblíbené disco Drago.

Tipy na výlety

Benátky 109 km vzdálené jsou určitě tipem pro zpestření dovolené. Jejich historické, umělecké a kulturní dědictví z nich činí světové kulturní centrum.

Parco zoo Punta Verde je necelých 8 km vzdálená zoo. Rozkládá se na ploše cca 100 000 metrů čtverečních a chovají zde přes 1000 zvířat (150 druhů) v 70 výbězích.

Aquapark Aquasplash se nachází 5,3 km od ubytování klasické atrakce jako skluzavky a tobogány různých délek, ale i vodní překážkovou dráhu podobnou populárnímu pořadu „Drtivá porážka“. Pro milovníky adrenalinu je zde atrakce „Banzaiii“, „Kamikaze“ nebo provazová pyramida nad bazénem.

Beach arena, kde se hrají amatérské turnaje v plážovém volejbalu, fotbalu, ragby, tenisu a nohejbalu. Pořádají se zde také večerní vystoupení a koncerty kapel.

Dále Lignano nabízí termální lázně, golfový klub, nebo dětský park Parco Junior.

Důležité informace

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pasWiFi za poplatek 20 €/týden (nutno vyžádat současně s rezervací a zapsat na voucher) 

Malá domácí zvířata povolena (na vyžádání u CK) za poplatek 20 €/týden (nutno napsat na voucher) – platí se na místě Check in od 16.00 - 20.00, check out do 9.00 hod. V květnu, červnu a září je check in od 15.00 - 19.00 hod.Dětská postýlka (pro děti do 2 let) na vyžádání za poplatek 20 €/týden (nutno vyžádat současně s rezervací a zapsat na voucher)Povinná vratná kauce 100 €/apt. V případě skupiny mladistvých s věkem do 26 let je vyžadována kauce 300 €/apt.V období Pentecoste je vyžadována kauce ve výši 500 €/apt.

Delegát v oblasti od 26.5. - 15.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Residence Villa Rosana nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: