Detail hotelu Vila Tra I Pini

Vybavení

parkoviště, zahrádka, pes povolen, pračka, TV, mikrovlnná trouba, klimatizace,

Popis:

Ubytování v soukromé zahradě

Ubytování v apartmánu pro 4–6 osob!Pláž jen cca 250 m od ubytováníKlimatizace v apartmánuUbytování s vlastním stravovánímOblíbené letoviskoŠiroká nabídka individuálních výletů

Parkování u vilky

Krásné místo pro dovolenou s mnoha zajímavými místy

Furlansko-Julské Benátsko je nejsevernější část Jaderského moře v oblasti s bohatou historií. Je to region nabízející koupání v moři a třítisícové vrcholky Alp i Dolomit. Metropolí je město Terst. Tato oblast nabízí rozmanité možnosti, např. překrásné pláže na jihu, nebo památky v romantických přístavech. Světového věhlasu dosáhly také místní vína a místní speciality, které najdete na tradičních trzích.

Lignano je úžasný poloostrov s dlouhou zlatavou písečnou pláží. Pozvolný vstup do moře ocení rodiny s dětmi, ale oblast milují i mladé páry - spoustu plážových aktivit a večerních akcí ve městě. Město Lignano vyhledává mnoho klientů také kvůli dostupnosti, z Prahy 8 hodin a z Brna necelých 7 hodin.

Ubytování ve ville Tra i Pini

Moderní rodinná vilka leží v klidné oblasti obklopené vysokými stromy. K vilce náleží velká zahrada se stromy a oploceným pozemkem. K ubytování náleží 2 parkovací místa. Pláž najdete v dosahu pouhých 250 m, takže jen lehkou procházkou.

Trilo 4/6 – tento třípokojový apartmán disponuje obývacím pokojem s jídelnou, rozkládací pohovkou až pro dvě osoby a

kuchyňským koutem, dalším pokojem s palandou a ložnicí s manželskou postelí, dvěma vlastními sociálními zařízeními, klimatizací, TV, mikrovlnnou troubou a velkou soukromou zahradou se zahradním nábytkem. Klimatizace a závěrečný úklid (kromě kuchyňskoho koutu) jsou zahrnuty v ceně. V apartmánu jsou povolena domácí zvířata za poplatek (na vyžádání v CK). Ložní prádlo a ručníky nejsou součástí apartmánu, ale je možné si je připlatit (na vyžádání v CK).

Vlastní stravování

Stravování v apartmánu je v režii hostů. Součástí apartmánu je kuchyňský kout.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 250 m od villy. Klienti, kteří mají zájem si zakoupit plážový servis (lehátka a slunečníky), tak mohou učinit přímo na pláži - cena je cca. 10 - 20 €/plážový set/den. Jeden plážový set se skládá z 1 slunečníku a 2 lehátek. Na pláži je možné si dát i vlastní ručník - většinou volné prostory mezi jednotlivými placenými úseky pláží nebo před plážovými servisy - přímo u moře. Lignano je obklopeno ze tří stran Jaderským mořem a lagunou Marano. Téměř 8 kilometrů dlouhá a široká zlatavě písčitá pláž se pozvolna noří do klidných vod Jadranu a nebudete to mít z žádného místa Lignana dále k pláži než zhruba 500 m. Pláž nabízí ideální místo rekreace nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro mladé, kteří si chtějí užít nočního života a zábavních parků. V Lignanu také existuje pláž pro psy Doggy Beach poblíž Marin Office No. 1. V tomto areálu jsou speciálně upravená místa se slunečníky, bazénky, obchod s psími potřebami, veterinární služba a speciálně uzpůsobená pláž pro bezpečný vstup pejsků do moře.

Tipy na výlety

Benátky vzdálené cca 109 km jsou určitě tipem pro zpestření dovolené. Jejich historické, umělecké a kulturní dědictví z nich činí světové kulturní centrum.

Parco zoo Punta Verde je necelých 8 km vzdálená zoo. Rozkládá se na ploše cca 100 000 metrů čtverečních a chovají zde přes 1000 zvířat (150 druhů) v 70 výbězích.

Aquapark Aquasplash se nachází 5,3 km od ubytování klasické atrakce jako skluzavky a tobogány různých délek, ale i vodní překážkovou dráhu podobnou populárnímu pořadu „Drtivá porážka“. Pro milovníky adrenalinu je zde atrakce „Banzaiii“, „Kamikaze“ nebo provazová pyramida nad bazénem.

Beach arena, kde se hrají amatérské turnaje v plážovém volejbalu, fotbalu, ragby, tenisu a nohejbalu. Pořádají se zde také večerní vystoupení a koncerty kapel.

Dále Lignano nabízí termální lázně, golfový klub, nebo dětský park Parco Junior.

Důležité informace

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Check in 16.00 - 19.00 hod., check out do 09.00-10.00Vratná kauce 100 €/apartmán - platí se na místě

Závěrečný úklid je zahrnut v ceně pobytu (kromě kuchyňského koutu, ten musí klienti uklidit sami)

Malá domácí zvířata jsou povolena na vyžádání za poplatek 30 €/pobyt - nutné nahlásit předem, platí se na místěDětská postýlka za poplatek 30 €/pobyt - nutné nahlásit předem, platí se na místěLožní prádlo za poplatek 7 €/os./výměna a ručníky za poplatek 7 €/os./výměna - nutné nahlásit předem, platí se na místěV apartmánech je zakázáno kouřit

Z agentury, kde si klienti vyzvedávají klíče, se do apartmánu dopravují po vlastní ose/na vlastní náklady, v případě rezidence Tra i Pini je to cca 7 km

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Vila Tra I Pini nabízí

Vila Tra I Pini - Lignano Riviera
od 1 808 Kč
Villa Tra i Pini
od 1 533 Kč
Vila Tra I Pini
od 5 655 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: