Detail hotelu Hotel Ferrè

Popis:

Zimní dovolená u švýcarských hranic! Ubytování v hotelu*** s polopenzí, dítě do 6,99 let na 1. přistýlce zdarma

Ubytování v hotelu*** s polopenzíDítě do 6,99 let na 1. přistýlce zdarmaAreál nabízí 60 km sjezdovek

Snowpark přímo nad městem

Běžecké okruhy o celkové délce 12 km

Lyžování v areálu Madesimo

Madesimo je menší lyžařská vesnice ve francouzském stylu, která se nachází v severní Itálii u hranic se Švýcarskem. Nabízí 60 km sjezdovek a dobré sněhové podmínky. Ve středisku Madesimo se lyžuje převážně na severozápadních svazích pod vrcholem Pizzo Groppera. Ve středisku přímo nad Madesimem je snowpark s množstvím skoků a railů i half-pipe a quarter pipe. V okolí střediska se upravují 2 běžecké okruhy o délce 5 km, další 7 km okruh leží v blízké vesničce Campodolcino. Ve středisku můžete po lyžování využít třeba sněžné skůtry, snowtubing a sněžnice.

Ubytování v hotelu Ferrè***

Hotel ležící ve středisku Madesimo nabízí milovníkům lyžování přímý přístup na sjezdovky Madesimo. Lyžařský vlek Lago Azzurro a Larici se nachází pouhých 5 minut chůze. Vlek Montalto je vzdálen přibližně 400 m. Mezi vybavení hotelu patří restaurace, à la carte restaurace, bar, společenská místnost se SAT/TV, parkoviště a garáž (dle dostupnosti), WiFi, úschovna lyží. Pokoje dvoulůžkové s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV a trezorem. Check-in je možný 14.00 do 18.00, check-out je nutné provést do 10.00. Domácí zvířata jsou povolena (na vyžádání).

Stravování formou polopenze

Snídaně jsou podávány formou bufetu

Večeře je servírovaná formou výběru z menu o 3 chodech

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Ferrè nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: