Detail hotelu Hotel Milano

Popis:

8denní lyžařský zájezd do hotelu*** s polopenzí! Jen pár kroků od hlavních lyžařských vleků

Ubytování v hotelu*** s polopenzí

Hotel se nachází v historickém centru města Madonna di Campiglio

60 m od sjezdovek ve středisku Laghi

Parkování zdarma 

Unikátní 7 km dlouhá kabinová lankovka Grosté

Jeden z nejlepších snowparků v Evropě

Lyžování v italském středisku Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio má velmi výhodnou polohu. Lyžařské středisko se nachází mezi Brentskými Dolomity a ledovci Adamello a Presanella. Vyzkoušet si můžete 60 km sjezdovek všech obtížností. Madonna je ideální i pro úplné začátečníky, kteří mohou lyžovat na modrých sjezdovkách, kterých je tu nejvíce. Pro zkušené lyžaře můžeme doporučit svah 3-Tre. Jedná se o krásnou černou sjezdovku Amazonia. Největší chloubou areálu je snowpark Ursus pod Passo Grosté. Tento snowpark je jeden z nejlepších v Evropě. Zajímavostí jsou i lanovky. Kabinka Grosté patří svojí délkou k nejdelším na světě. Měří téměř 7 km a jízda trvá přibližně půl hodiny.

Ubytování v hotelu***

Tradiční horský hotel Milano*** nabízí okouzlující dovolenou v italských Alpách. Hotel se nachází na náměstí Piazza Righi přímo v centru městečka Madonna di Campiglio. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV, rádiem a minibarem. Některé pokoje mají balkon. Pokoje s balkonem není možné předem rezervovat. Hosté mohou zdarma využívat lyžárnu se sušákem na lyžařské boty a slevy do lyžařské školy vedle hotelu, dále je možné využít venkovní neplacené parkoviště, fitness centrum s bio saunou, solárium, zážitkové sprchy. Pro odpočinek je možné využít hrací místnost pro děti nebo si můžete zahrát stolní tenis.

Stravování formou polopenze

Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetuNa snídani si můžete vybrat sladká i slaná jídlaHotelová restaurace je otevřena pouze pro hostyV místní restauraci můžete ochutnat regionální kuchyni i mezinárodní speciality

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky

 

 

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Milano nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: