Detail hotelu Hotel Montana

Popis:

8denní lyžařský zájezd do hotelu*** s wellness centrem! Jen 20 m od sjezdovek

Ubytování v hotelu*** se snídaní

Jen 200 m od centra městečka Madonna di Campiglio

20 m od sjezdovek ve středisku Laghi

WiFi a parkování zdarma 

Rodinné lyžařské středisko Madonna di Campiglio

Jeden z nejlepších snowparků v Evropě

Lyžování v italském středisku Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio má velmi výhodnou polohu. Lyžařské středisko se nachází mezi Brentskými Dolomity a ledovci Adamello a Presanella. Vyzkoušet si můžete 60 km sjezdovek všech obtížností. Madonna je ideální i pro úplné začátečníky, kteří mohou lyžovat na modrých sjezdovkách, kterých je tu nejvíce. Pro zkušené lyžaře můžeme doporučit svah 3-Tre. Jedná se o krásnou černou sjezdovku Amazonia. Největší chloubou areálu je snowpark Ursus pod Passo Grosté. Tento snowpark je jeden z nejlepších v Evropě. Zajímavostí jsou i lanovky. Kabinka Grosté patří svojí délkou k nejdelším na světě. Měří téměř 7 km a jízda trvá přibližně půl hodiny.

Ubytování v hotelu***

Hotel Montana*** se nachází v severní části města. Samotné centrum Madonny je vzdáleno 200 m od hotelu. Hotel svým klientům nabízí WiFi, parkování zdarma, vyhřívanou úschovnu lyží a místního lyžařského instruktora. Hotel má i solární terasu, na které můžete odpočívat po lyžování. Hotel také nabízí služby prádelny a shuttle autobusu z a na letiště (za poplatek). Na vyžádání je možné hlídání dětí. Hotelové pokoje jsou 2-lůžkové (15 m2) s možností jedné přistýlky (20 m2) a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, trezorem, telefonem, TV, WiFi. Pokoje jsou postaveny v tradičním alpském stylu a mají balkon s výhledem na sjezdovku, do lesa či do města. Na pokoji budete mít také župan a pohodlné papuče k dispozici. Odpočinout si můžete ve wellness centru, které nabízí finskou saunu, parní saunu s chromoterapií, terapeutické sprchy nebo také obrovskou vířivku s výhledem do lesa. Poté se můžete uložit do relaxační části, a vychtunat si alpské bylinné čaje. V hotelu je možné ubytovat i menší domácí mazlíčky na vyžádání za poplatek 5 €/den.

Stravování formou snídaně

Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu (organické potraviny, čerstvé ovoce, velký výběr bezlepkových produktů, džusy, různé druhy čajů, domácí koláče a regionální produkty).

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky

 

 

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Montana nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: