Detail hotelu La Silvana Condominium

Popis:

8denní zimní dovolená v centru města Madonna di Campiglio

Apartmánový dům v blízkosti vleků a sjezdovek

Ubytování bez stravy s vlastním kuchyňským koutem

Rodinné lyžařské středisko Madonna di Campiglio

Jeden z nejlepších snowparků v Evropě

Lyžování v italském středisku Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio má velmi výhodnou polohu. Lyžařské středisko se nachází mezi Brentskými Dolomity a ledovci Adamello a Presanella. Vyzkoušet si můžete 60 km sjezdovek všech obtížností. Madonna je ideální i pro úplné začátečníky, kteří mohou lyžovat na modrých sjezdovkách, kterých je tu nejvíce. Pro zkušené lyžaře můžeme doporučit svah 3-Tre. Jedná se o krásnou černou sjezdovku Amazonia. Největší chloubou areálu je snowpark Ursus pod Passo Grosté. Tento snowpark je jeden z nejlepších v Evropě. Zajímavostí jsou i lanovky. Kabinka Grosté patří svojí délkou k nejdelším na světě. Měří téměř 7 km a jízda trvá přibližně půl hodiny.

Ubytování v apartmánovém domě La Silvana Condomidium bez stravy

Ubytování v apartmánu Renna 106(Mono). Studio je vybaveno rozkládací pohovkou pro 2 osoby a patrovou postelí nebo 2 oddělenými lůžky. Ve studiu je i kuchyňka, koupelna, balkon. V kuchyňce najdete základní vybavení. Apartmán se nachází v prvním patře a můžete využít i výtah.

Ubytování v apartmánu Pinza 224 (Bilo). V tomto apartmánu je obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, patrová postel nebo 2 oddělená lůžka. V patře se nachází ložnice s manželským lůžkem. V apartmánu je také kuchyňka se základním vybavením, koupelna, balkon. Apartmán Pinza se nachází ve druhém patře a je možné využít výtah.

V apartmánech jsou k dispozici přikrývky a polštáře. Za poplatek můžete využít služby jako je parkoviště, garáž a nebo TV (pouze italské stanice). Ložní prádlo si můžete vzít vlastní a nebo je možné si jej vypůjčit v agentuře za poplatek. V agentuře je nutné uhradit vratnou kauci za apartmán. Check in 16.00 - 19.00, check out 10.00. Klienti si klíče od apartmánu vyzvedávají přímo v agentuře Alberti v Centro Rainalter.

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky

 

 

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu La Silvana Condominium nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: