Detail hotelu Camping Ville degli Ulivi

Popis -

OSTROV ELBA

Je jednou z nejžádanějších destinací Evropy zejména díky mimořádně příznivému klimatu a křišťálově průzračnému moři. Stala se rájem potápěčů pro bohatý podmořský život a cyklistů pro členitost pobřeží i hornatého vnitrozemí s nádhernými výhledy až na okolní ostrovy. Mnoho říká i milovníkům historie díky pobytu francouzského císaře Napoleona Bonaparta.

MARINA DI CAMPO

Příjemné městečko na západní straně ostrova, asi 15 km od Portoferraia ve 2 km dlouhém zálivu s nádhernou písečnou pláží. Za ním se zvedá nejvyšší hora ostrova – Monte Capanne (1.018 m) a vytváří úžasnou přírodní kulisu. Ve městečku mají návštěvníci možnost ochutnat místní speciality v restauracích a pizzeriích nebo se procházet uličkami s obchůdky, které nabízejí typické suvenýry ostrova. Málokdo odolá pokušení a neodveze si s sebou alespoň kousek tohoto krásného ostrova v podobě nejrůznějších minerálů nebo lahodného nápoje, zvaného Limoncino.

Kemp VILLE DEGLI ULIVI***

Je moderní a dobře vybavený – dominují mu dva bazény s masážními proudy, spojené skluzavkami (děti do 10 let zdarma, koupací čepice nutná) se saunou, tureckou párou, perličkovými koupelemi a masážním křeslem. K dispozici je restaurace, bar, pizzerie, samoobsluha, obchod se suvenýry, bankomat, půjčovna mopedů, potápěčská škola a hrací automaty pro děti. V hlavní sezóně zde probíhají každodenní animace pro děti i dospělé. Sportovcům slouží volejbalové, víceúčelové a dětské hřiště, minifotbal, minigolf, posilovna. Beachvolejbal a stolní tenis jsou zdarma, za poplatek tenisové kurty, fotbalové hřiště a aerobik na tenisových kurtech. Rozsáhlá písečná pláž je blízko kempu, přístup do moře je pozvolný. Lze si pronajmout surfy, motorové čluny, šlapadla, slunečníky a lehátka. Příjemné jsou večerní procházky pobřežní promenádou do městečka Marina di Campo (asi 20 min. chůze).

Wi-Fi zóna za poplatek (15 €/týden)

Zdarma 200 m 8–20 €/den 250 m Karavany

200 Kč/noc Mobilehomy nepovolen Všechny typy 10 €/hod. 3,5 €/den 100 m 100 m 3,5 €/den 100 m 100 m 10 €/hod. 100 m 5 € 3,5 €/den 15 €/týden

Ubytování - Mobilehome Domus

MH 2/2 (WC/sprcha, klima), cca 19 m2 + altán, pro 2 dospělé a 2 děti. Při obsazení mobilehomu 4 dospělými osobami upozorňujeme na stísněné podmínky a minimum úložných prostor. Přistýlka není možná.

Mobilehome Lux

MH 2/2+2 (WC/sprcha, klima), cca 24 m2 + altán, pro 2–6 os. Výbava viz str. 8.

Oba typy mobilehomů jsou umístěny v zóně Victoria asi 200 m od pláže.

Karavany Jecha 2+2, stanová přístavba, pro 2–4 osoby (+ přistýlka ve stanové přístavbě).

Karavany Adria 2+3, stanová přístavba, pro 2–5 osob.

Karavany Cool Adria 2+3, klima, stanová přístavba, pro 2–5 osob.

Karavany Cool s klimatizací jsou za příplatek.Všechny typy karavanů jsou umístěny v zóně Victoria, mezi piniemi a oleandry, cca 200 m od pláže.

Stravování - vlastní (v kempu restaurace a obchod s potravinami)

Doprava - Autobusem od 3.500,-Kč/osoba. Ceny, nástupní místa a časy odjezdů zde.

Vlastní dopravou. Doporučená trasa zde.

Fakultativní služby - půjčování sportovních potřeb

výlety dle aktuální nabídky v sezóně 2016

Fakultativní služby se objednávají a hradí v místě pobytu u delegáta cestovní kanceláře.

Možnosti výletů: Porto Azzuro, Portoferraiom Monte Capanne, Modrá jeskyně, Punta Calamita, San Andrea

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do hotelu Camping Ville degli Ulivi nabízí

Camping Ville Degli Ulivi
od 1 590 Kč
Mobilehome Camping Ville Degli Ulivi
od 7 414 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: