Detail hotelu Hotel BARRACUDA

Poloha

Příjemný hotel, vybudovaný v 60. letech a nedávno zrenovovaný, se nachází v Marina di Campo, cca 250 metrů od překrásné písečné pláže a cca 500 metrů zdejšího nádherného hradu. Do centra letoviska se dostanete pohodlně za několik minut pěší chůze po pobřežní promenádě.

Vybavení hotelu

Recepce, Wi-Fi, bazén v nádherné středomořské zahradě se sluneční terasou a lehátky (do vyčerpání, v provozu v závislosti na počasí), vířivka, grilbar, restaurace, konferenční sál, hrací místnost, parkoviště.

Pokoje

Hotel disponuje celkem 51 pokoji. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou zařízeny v klasickém stylu a vybaveny sociálním zařízením, fénem, centrální klimatizací, trezorem, minibarem, telefonem, SAT TV a Wi-Fi (za poplatek). Za příplatek pokoje Classic s balkonem, které se nacházejí ve 2. patře a jsou vybaveny v typickém středomořském stylu. Na vyžádání též pokoje typu Junior Suite a propojené rodinné pokoje či apartmány s veškerými službami hotelu.

Sport a zábava

Výlety do okolí, bazén, WIFI, nádherná zahrada k odpočinku.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 250 m od hotelu. Speciální ceny na plážový servis na tamější pláži i na menší romantické pláži přístupné jen loďkou (bližší informace na místě).

Tipy pro správnou volbu

- romantická dovolená

- v pěší dostupnosti nádherného hradu

Popis destinace

Tipy pro správnou volbu

- málo objevený přírodní ráj- pěší turistika po horách- liduprázdné skalnaté pláže

Čedok PLUS

- pečlivý výběr pěkných středisek- výhodná cena cestovního pojištění- snadná dostupnost z ČR- koupání a poznávání

Střediska

Největší ze sedmi ostrovů Toskánského souostroví je známý zejména díky svému nejslavnějšímu vyhnanci. Je obklopen překrásným smaragdově zbarveným mořem s četnými zátokami, které odrážejí tisíce barev pobřeží. Hornaté vnitrozemí ostrova s vrcholem Monte Capanne (1 019 m) je poseto malebnými návršími s typickou ostrovní vegetací, vinnou révou a ovocnými stromy. Díky geologické různorodosti ostrova, jehož jednotlivé časti jsou jakoby slepeny ze zcela odlišných hornin, nabízí Elba nejen nepřeberné možnosti zde najít překrásné minerály, ale vytváří i charakteristický svéráz zátok, z nichž každá nabízí rozdílný charakter koupání. Pláže, které ostře kontrastují s písčitým pobřežím Toskánska, jsou převážně oblázkové nebo skalnaté a nabízejí koupání v čisté vodě a klid nepřelidněné Etruské riviéry.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel BARRACUDA nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: