Detail hotelu Rezidence Pegaso

Popis:

Prožijte krásnou letní dovolenou v Kalábrii v 3* residenci Pegaso

Klidná dovolená v jižní Itálii

Residence jen 350 od pláže

Bazén s lehátky u hotelu

Hezké ubytování v residenci Pegaso***

Kalábrie - oblast nádherné přírody a skvělé kuchyně

Kalábrie patří k výjimečným krajům Itálie zejména pro svou přírodu, průzračné moře, bílé písečné pláže, ale také díky své jižanské atmosféře. Je to oblast z větší části hornatá, avšak má 800 km krásných pobřeží a je vhodná pro letní dovolenou protože nabízí největší počet slunečních dní v roce. Pobřeží v oblasti Capo Vaticano je ideální pro potápění. Nádherné je městečko Tropea, které se tyčí na skalnatém výběžku. Kalábrie má také tři národní parky – Nazionale dell´Aspromonte, Nazionale della Sila nebo park Pollino.

Pálivost je to, čemu kalábrijská kuchyně vévodí. Vyrábí se zde např. ostré oleje, pečivo, omáčky a pesta, dokonce i ostré sladkosti. Na každém trhu najdete několik druhů pálivých papriček, nejen červených, ale i zelených, nebo žlutých.

Ubytování v residenci Pegaso

Residence je obklopena středomořskou vegetací v klidné části Montepaone. Nachází se cca 350 m od pláže. Ve městečku vzdáleném cca 500 m jsou bary, restaurace, diskotéka a veškeré další služby.

Residence je vybavena recepcí, barem, bazénem a parkovištěm.

Každý apartmán má samostatný vchod. Nacházejí se v přízemí, nebo v 1. patře. Klient si může u CK vyžádat dětskou postýlku 50 €/týden a ručníky 7 €/os.

Bilo 3/5 - apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem a rozkládacím lůžkem, pokoj s manželským lůžkem, vlastní sociální zařízení, fén, propojenou terasu nebo balkon, SAT/TV a klimatizaci (na vyžádání, za poplatek 10 €/den)

Stravování

Ve vlastní režii

Pláž

Oblast omývá Jónské moře a pláže jsou z jemného bílého štěrku. Plážový servis (slunečník, lehátko a plážová stolička) se platí povinně na místě.

Tipy na výlety

Sicílie

Řím

Neapol Národní parky Aspromonte, Sila, PollinoTropea Sorrento

Důležité informace

Doprava vlastní

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Malá domácí zvířata jsou povolena na vyžádání u CK za poplatek 50 €, který se hradí na místě

Check in od 17.00 a check out do 10.00Povinný poplatek za plážový servis, spotřebu energií, povlečení a využití bazénu v období 24.6.-2.9 je 20 €/os., v období 3.6-24/6 a 2.9-16.9. je 15 €/os. (poplatek se hradí na místě a neplatí pro děti do 6 let)

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Rezidence Pegaso nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: