Apartmány Villaggio Le Palme - Neapol, Itálie
Apartmány Villaggio Le Palme
Itálie | Neapol
Průměrné hodnocení hotelu:
87%
42 zájezdů od 2 770 Kč do 10 645 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Apartmány Villaggio Le Palme

Poloha

Komplex o rozloze 100 000 m2 leží v Národním parku Cilento v centru městečka Ascea Marina. Ve stínu nádherných stromů se zde nacházejí řadové mobilhomy a zděné bungalovy.

Vybavení hotelu

Klientům je zde k dispozici recepce, internet point, restaurace, pizzerie, společenská místnost s TV, WI-FI u recepce, bar na pláži, parkoviště, 2 tenisové kurty, basketbalové hřiště, beach volejbalové hřiště, bazény.

Pokoje

MONO 4 se skládá z ložnice s manželskou postelí a palandou, kuchyňského koutu, TV, klimatizace a terasy. BILO 5 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s 2 lůžky a nebo palandou a přistýlka, venkovní kuchyňský kout na kryté terase, TV, klimatizace. COTTAGE 5 - obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem, samostatná ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou a lůžkem, TV, klimatizace, terasa. Hotelové pokoje jsou řešeny stejně jako typ mono.

Sport a zábava

2 tenisové kurty, basketbalové hřiště, beach volejbal, lukostřelba, bazén pro dospělé, dětský bazén, dětské hřiště, stolní tenis, bruslení, windsurging, animace, miniclub.

Pláž

Soukromá pláž s jemným bílým pískem a oblázky se nachází přímo u villaggia. Plážový servis (slunečník, plážové křeslo a lehátko)v ceně.

Tipy pro správnou volbu

- vhodné pro rodiny s dětmi

- přímo u pláže

Popis:

Dovolená u moře ve villaggiu Le Palme s bazénem

7 nocí ve villaggiu Le Palme – letovisko Ascea Marina

Přímo u pláže

Bazén

Animační programy

Vlastní stravování

Kampánie - centrum kultury a krásné přírody

Kampánie je ideální místo pro dovolenou, nabízí krásnou přírodu, památky a pláže. Hlavní město Kampánie je Neapol s krásným centrem a mnoha památkami. Na město shlíží jediná činná sopka Evropy Vesuv. Za návštěvu stojí také město Pompeje, zalité lávou. Sorrento je městečko poblíž Neapole ležící na 50 m vysoké skále, prudce klesající k moři. Dalším zajímavým místem je nepochybně Paestrum, což je archeologický park se třemi zachovalými antickými chrámy. Nedaleko Neapole se nachází impozantní královský palác Caserta s nádhernými zahradami.

Komplex villaggio Le Palme

Villaggio Le Palme se nachází ve městě Ascea Marina. Je to komplex o rozloze 10 000 m2. Město Ascea Marina se nachází v národním parku Cilento. Je to ideální místo pro strávení krásné rodinné dovolené. Komplex je vybaven bazénem pro děti i dospělé, recepcí, WiFi připojením (u recepce, baru a na pláži), parkovištěm, restaurací, pizzerií, společenskou místností s TV, 2 tenisovými kurty, basketbalovým hřištěm, beach volejbalem, lukostřelbou, dětským hřištěm a stolním tenisem. Villaggio má k dispozici 48 bungalovů, 42 mobilhomů a 29 dřevěných chat.

Mono 2/4 – ložnice s manželským lůžkem a patrová postel, kuchyňský kout, TV, klimatizace, vlastní soc. zařízení, terasa

Bilo 3/5 – ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s 2 lůžky a nebo patrovou postelí a přistýlka (5. lůžko), kuchyňský kout se nachází na kryté terase, vlastní soc. zařízení, TV, klimatizace.

Chata 3/5 – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s patrovou postelí a lůžkem, TV, klimatizace, vlastní soc. zařízení, terasa.

Stravování probíhá ve vlastní režii. Klienti si vaří sami v kuchyňském koutu svého apartmánu.

Moře a pláž

Komplex leží na pobřeží Tyrhénského moře. Nachází se přímo na soukromé písečné pláži s jemným pískem a oblázky. V ceně máte plážový servis (1 slunečník, křeslo a lehátko).

Sport a zábava

Tenisové kurty, lukostřelba, basketbalové hřiště

Bazén pro děti i dospělé

Windsurfing, bruslení

Animační programy, miniklub

Důležité informace

Check in od 16.00, check out do 10.00

Domácí zvířata nejsou povolena

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Pouze na vlastní dopravu.

Slevy a podmínky

SLEVY FIRST MINUTE Sleva first minute 13%-15% s platností do 31.12.2016

Sleva first minute 10%-12% s platností do 31.1.2017

Sleva first minute 7%-9% s platností do 28.2.2017

Sleva first minute 7% s platností do 31.3.2017

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Villaggio Le Palme nabízí

Villaggio Le Palme
od 2 770 Kč
Le Palme (apartmány)
od 2 990 Kč
Villaggio Le Palme
od 2 770 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: