Hotel Elvezia - Pesaro, Itálie
Hotel Elvezia
Itálie | Pesaro
Průměrné hodnocení hotelu:
87%
36 zájezdů od 5 031 Kč do 10 720 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Hotel Elvezia

Popis:

Čtěte pozorně – u termínů s autobusovou dopravou bude speciální listopadová sleva autobusová doprava zdarma načtena prodejcem do objednávky (výraznější sleva).

Skvělá rodinná dovolená v Hotelu Elvezia*** v Pesaru! První dítě do 12 let zdarma a druhé dítě do 12 let za zvýhodněnou cenu!

Pobyt v hotelu*** s polopenzí a ke každé večeři zdarma 0,5 l vody a 0,25 l vína na osobuPokoje jsou vybaveny centrální klimatizací (již v ceně zájezdu), balkonem a minibarem

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena jen 250 m od hotelu

Volná pláž je vzdálena od hotelu cca 700 m pěší chůzí

Pobyt pro první dítě do 12 let je zcela zdarma a druhé dítě do 12 let je za zvýhodněnou cenu

Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/křesílka) lze dokoupit přímo v místě za cca 12 €/den

Čtěte pozorně – odstavec Slevy a podmínky níže

Pesaro - krásné město s historickým centrem

Pesaro je krásné přístavní město a zároveň druhé největší město v oblasti Marche. Jeho jedinečný historický ráz a množství krásných pamětihodností v centru města z něj dělá nezapomenutelné místo pro Vaši dovolenou. Naleznete zde dlouhý pás upravených pláží a promenádu, která láká k večerním procházkám. I když se jedná o klidnější letovisko, stále tu najdete bohatý noční život a nepřeberné množství sportovních a oddechových aktivit. Navštívit můžete také několik muzeí a galerií. 

Ubytování v Hotelu Elvezia*** s italskou polopenzí

Hotel Elvezia*** má strategickou polohu v rámci města. Leží jen 250 m od pláže a centrum města je vzdáleno jen 10 minut klidné pěší chůze. Hotel je vybaven americkým barem, panoramatickou restaurací, TV místností, výtahem a střešní terasou. Stravování je formou polopenze s typickými pokrmy italské a mezinárodní kuchyně. Snídaně jsou zajištěny formou sladkého a slaného bufetu. Těšit se můžete např. na croissanty, sladké pečivo, chléb, krekry, jogurty, cereálie, čerstvé ovoce, sýry a salámy. Večeře jsou formou výběru ze dvou druhů menu se zeleninovým bufetem a ovocem nebo dezertem. Ke každé večeři navíc dostanete 0,5 l vody a 0,25 l vína na osobu. Každý pokoj má vlastní soc. zařízení, SAT/TV, telefon, fén, trezor, minibar, klimatizaci, přístup na WiFi a balkon. Pokud cestujete s dětmi, určitě Vás potěší, že pobyt pro dítě do 11,99 let na 1. přistýlce je zcela zdarma a dítě do 11,99 let na 2. přistýlce je za zvýhodněnou cenu.

Písečná pláž jen 250 m od hotelu

Pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena jen 250 metrů. Jedná se o upravenou a placenou pláž, tzn. k jejímu využívání je nutné si zakoupit plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/křesílka). Orientační cena plážového servisu zakoupeného v místě dovolené je cca 12 €/den (záleží na termínu dovolené). Volná pláž (bez nutnosti zakoupit plážový servis) se nachází pouze 700 m pěší chůze od hotelu. Hlavní část moře určená ke koupání je chráněna před silným příbojem kamennými vlnolamy. V místě se dají také objednat individuální výlety na plachetnici, půjčit si šlapadla anebo jízdní kola a podniknout cyklo výlety do okolí. Hotel nabízí vlastní půjčovnu kol.

Důležité informace

Check-in cca od 14.00 hod., check-out do 10.00 hod.Doprava vlastní nebo autobusem (při autobusové dopravě je časný ranní příjezd do destinace a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních/večerních hodinách)Nástupní místa po celé ČROdjezd z ČR v odpoledních hodináchOdjezd z destinace v odpoledních/večerních hodinách, návrat do ČR v dopoledních hodináchCestovat můžete s platným OPDěti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Slevy a podmínky

Speciální sleva autobusová doprava zdarma platí do 30.11.2016 ke všem uvedeným termínům a vztahuje se na nástupní místa Praha, Jihlava, Brno.

Sleva first minute a sleva na autobusovou dopravu platí pouze pro osoby na základním lůžku, neplatí tedy pro osoby na přistýlkách a děti, které mají pobyt zdarma. Slevu first minute nelze kombinovat se slevou autobusová doprava zdarma. U termínů s autobusovou dopravou Vám bude sleva autobusová doprava zdarma načtena, místo slevy first minute, do objednávky prodejcem (jedná se o výraznější slevu).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Elvezia nabízí

Elvezia
od 6 246 Kč
Hotel Elvezia
od 5 031 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: