Detail hotelu Biancamano

Popis:

Pohodová dovolená v italském Rimini, v hotelu Biancamano*** pouze 70 m od pláže!

Dovolená v italském Rimini v hotelu Biancamano***

Snídaně, polopenze nebo plná penze (výběr při rezervaci)

Pouze 70 m od plážeKlimatizace, WiFi a parkoviště v ceněBazén k dispoziciDítě do 4,99 let na přistýlce zdarmaVlastní nebo autobusová dopravaStředisko nabízející pestrou paletu zábavyTipy na výlety – Bologna, Ferrara, Mirabilandia, Cattolica Aquarium

Rimini - největší přímořské letovisko Itálie

V italském městě Rimini je spousta možností zábavy a sportovního vyžití, ale přesto se jedná o klidné místo k odpočinku. Můžete se rozhodnout, zda chcete relaxovat v hotelu, na pláži nebo půjdete za zábavou a nákupy. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. Městská část Viserba di Rimini je blízko starého města s jeho historickými památkami (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) a navštívit můžete také místní trhy a různé zábavní parky (největší zábavní park v Itálii Mirabilandia, dále aquapark Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, definárium nebo Fiabilandia). A na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů a dalšího sportovního vyžití.

Ubytování v hotelu Biancamano***

Hotel Biancamano se nachází pouhých 70 m od pláže v oblasti Emilia Romagna. Nedaleko od hotelu se nachází přístav, parky, restaurace, bary, nákupní možnosti a lékárna. V hotelu je k dispozici recepce, WiFi (zdarma), klimatizace (3.6. - 8.9.2018), restaurace, venkovní bazén (v provozu 26.5. - 8.9.2018 v hodinách 9.00 - 13.00 a 15.00 - 19.00), 3 konferenční místnosti, miniklub pro děti a parkoviště (zdarma, omezená kapacita). Domácí zvířata jsou povolena za poplatek 8 €/zvíře/den (k dispozici je výbava pro psy - pelíšek, psí miska, voda, keksy atd.).

Hotel nabízí:

2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací (3.6. - 8.9.2018), telefonem, trezorem, minibarem, SAT/TV a balkonem.

Dítě do 2,99 let spí na lůžku s rodiči, možnost vypůjčení dětské postýlky zdarma (na vyžádání).

Dítě 3-4,99 let má pobyt zdarma na přistýlce.

Stravování formou snídaně, polopenze nebo plné penze

Snídaně formou sladkého a slaného bufetuOběd a večeře - výběr ze 3 menu, salátový bufet, ovoce nebo desert

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně

Písečná pláž jen 70 m od hotelu

Rimini je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Moře u pobřeží je tedy chráněno před silným příbojem. Hlavní části pláže jsou placené, tzn. že pokud chcete během dovolené využívat placené pláže, je nutné si zakoupit plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník).

Tipy na výlety

Bologna – hlavní město regionu Emilia-Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města.

Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.

Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřený od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.

Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.

Důležité informace

Check in od 12.00 hod., check out do 10.00 hodDomácí zvířata jsou povolena za poplatek 8 €/zvíře/denDětská postýlka zdarma (na vyžádání)

Vlastní i autobusová doprava

Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách

Cestovat můžete s platným OPDěti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Biancamano nabízí

Hotel Biancamano
od 3 153 Kč
Hotel Biancamano
od 3 153 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: