Ferretti Beach - Rimini, Itálie
Ferretti Beach
Itálie | Rimini
23 zájezdů od 6 510 Kč do 37 972 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Ferretti Beach

klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor

Popis:

Čtěte pozorně – u termínů s autobusovou dopravou bude speciální listopadová sleva autobusová doprava zdarma načtena prodejcem do objednávky (výraznější sleva).

Letní dovolená v krásném 4* hotelu Ferretti Beach s polopenzí

Plážový servis v ceně

Parkoviště zdarma

WiFi připojení zdarma

Hotel pouze 50 m od pláže

Děti do 6,99 let zdarma

Rimini – město plné zábavy

Rimini je největší italské letovisko na pobřeží Jaderského moře a také jedno z nejzajímavějších v Evropě. Město nabízí 15 km širokých pláží se zlatavým pískem a nabízí nekonečné množství restaurací, barů, diskoték. Významnou události je tzv. Růžová noc, kdy jsou odpáleny stovky ohňostrojů nad pobřežím o délce 170 km. Tato akce příští rok proběhne 7. července.

Ubytování v hotelu Ferretti Beach****

Kompletně zrekonstruovaný hotel v barvách středomoří se nachází na nábřeží Marina na proslulé nákupní promenádě pouhých 50 m od pláže. Díky pohostinné atmosféře, elegantnímu nábytku, maximálnímu pohodlí a kvalitnímu servisu hotel Ferretti Beach dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

Mezi vybavení hotelu patří recepce, bar, restaurace, společenská místnost se SAT/TV, zahradní terasa, parkoviště, půjřovna kol (omezené množství), venkovní bazén, vířivka, dětský bazén, na vyžádání sauna, turecké lázně, vířivka s chemoterapií, zážitková sprcha a Keippův chodník.

Pokoje jsou 2 lůžkové s možností až 2 přistýlek a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, SAT/TV, minibarem, trezorem.

Stravování formou polopenze

Snídaně formou bufetu

Večeře jsou 3 chodové dle výběru

¼ l vína a ½ l vody

Pláž

Rimini je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Moře u pobřeží je tedy chráněno před silným příbojem. Pláž je vzdálená cca 50 m od hotelu a v ceně nabízí plážový servis, který zahrnuje slunečník a dvě křesla na pokoj.

Tipy na výlety

Bologna – hlavní město regionu Emilia-Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda, které jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatek raně středověkého města. Hlavním náměstím je Pizazza Maggiore a je obklopeno nejvýznamnějšími stavbami města.

Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.

Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřený od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.

Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.

Park Itálie v miniaturách nabízí 273 modelů italských i evropských památek.

Delfinárium v Rimini

Důležité informace

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách.

Speciální sleva autobusová doprava zdarma platí do 30.11.2016 ke všem uvedeným termínům a vztahuje se na nástupní místa Praha, Jihlava, Brno.

Sleva first minute a sleva na autobusovou dopravu platí pouze pro osoby na základním lůžku, neplatí tedy pro osoby na přistýlkách a děti, které mají pobyt zdarma. Slevu first minute nelze kombinovat se slevou autobusová doprava zdarma. U termínů s autobusovou dopravou Vám bude sleva autobusová doprava zdarma načtena na místo slevy first minute do objednávky prodejcem (jedná se o výraznější slevu).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Ferretti Beach nabízí

Hotel Ferretti Beach S Bazénem Pig– Rimini Marina Centro
od 6 510 Kč
Hotel Ferretti Beach
od 6 510 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: