Detail hotelu Hotel Venus

Poloha:

V dvoulůžkovém pokoji, kde se nachází jedna přistýlka, možnost dítěte do 11,99 let na přistýlce zdarma.

hotel Venus *** je zrekonstruovaný hotel (v roce 2012), situován cca 50 m od pláže, v ulici s malým provozem, ideální pro relaxační dovolenou. Možnost dokoupení autobusové dopravy do hotelu Venus. 

Vybavení:

 výtah, wi-fi na recepci k dispozici, parkoviště (dle dostupnosti, je nehlídané a nelze předem rezervovat - dále přímo na klientech), velká terasa s lehátky, židličkami a stoly, bar a klimatizovaná jídelna s výbornou kuchyní.

Ubytování:

2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny koupelnou, fénem, telefonem, SAT/TV, klimatizací, trezorem a balkonem. Malá chladnička na pokoji již není k dispozici. Pokoj se 2 přistýlkami má patrovou postel. První dítě do

Stravování:

polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře - výběr z menu o 3 chodech, zeleninový bufet. K večeři 0,5 l vody a 0,25 l vína/osobu.

Pláž:

písečná pláž je vzdálena cca 50 m od hotelu. Plážový servis není zahrnut v ceně. Volná pláž i Bagni 109 - 110 je od hotelu cca 800 m.

Sport a zábava:

v místě se dají objednat individuálně výlety na plachetnici, půjčit si šlapadla a další. Na pláži množství vodních sportů, cyklo výlety po okolí. Individuálně výlety do okolí – Ravenna, Mirabilandia (největší zábavní park v Itálii), San Marino, Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium, Fiabilandia, lodní výlety, historické centrum Rimini, místní trhy.

Poznámka:

check in od 14:00, check out do 10:00. Domácí zvířata povolena za poplatek 20 €/ pobyt. Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách. Pro děti v restauraci dětské menu - na vyžádání. Do pokojů není možné vzít dětskou postýlku. Dítě bez nároku na lůžko jedině s rodiči v posteli.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Venus nabízí

Hotel Venus
od 6 286 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: