Residence Mediterraneo - Rimini, Itálie
Residence Mediterraneo
Itálie | Rimini
19 zájezdů od 3 200 Kč do 14 790 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Residence Mediterraneo

Poloha - cca 1 km od písčité pláže Citara a od Poseidonových zahrad (hotelový mini-bus v daných intervalech zdarma); hotelový komplex hlavní budovy a několika depandancí v zahradě, na klidném místě obklopený velkým krásným parkem plným vzácných exotických rostlin a několika druhů kaktusů, od centra Foria cca 1,5 km.

Vybavení - recepce, restaurace, piano bar, 4 termální bazény o různé teplotě vody (27°C- 36°C), Kneippův bazén, bahení zábaly, solárium, zahrada, parkoviště.

Ubytování - pokoje umístěny po celém komplexu v hlavní budově a v bungalovech = depandancích rozmístěných po celé zahradě; standardní pokoje s koupelnou a soc. zařízením, telefonem, TV, pouze některé s klimatizací (nutné vyžádat předem - za příplatek v místě), balkonem/terasou; pokoje Superior prostornější, modernější - s klimatizací (v ceně), umístěné v hlavní budově nebo depandanci.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Residence Mediterraneo nabízí

Residence Mediterraneo ** - Rivabella
od 3 200 Kč
Residence Mediterraneo
od 5 450 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: