Hotel Villaggio Baia Santa Barbara - Rodi Garganico, Itálie
Hotel Villaggio Baia Santa Barbara
Itálie | Rodi Garganico
103 zájezdů od 1 507 Kč do 26 203 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Hotel Villaggio Baia Santa Barbara

Vybavení

venkovní bazén, parkoviště, dětské hřiště, výtah, pes povolen, tenisový kurt, TV, trezor, klimatizace, animace, All Inclusive,

Popis:

Klidná dovolená v residenci Baia Santa Barbara*** přímo u pláže

7 dní v Residenci Baia Santa Barbara*** přímo u pláže

Vhodné pro rodiny s dětmi

Parkování v ceně (omezená kapacita)

Ubytování přímo u pláže

Bazén, WiFi, klimatizace a plážový servis v ceně

Bohaté sportovní vyžití

Vlastní doprava

Apulia – pěkný region v Itálii

Apulia se nachází na jihu Itálie na východním pobřeží. Hlavním městem regionu je Bari, které je skvělým výchozím bodem. Charakteristickým symbolem Apulie jsou kulaté domy s kuželovými střechami, tzv. trulli, které najdeme především ve městě Ostuni nebo Alberobello. Apulia je sice chudší, ale za to okouzlující region, kde je možné se vyhřívat na pěkné pláži a poznat skutečnou italskou pohostinnost.

Městečko Vieste je nejvýchodnější město na poloostrově Gargano. Toto malebné město s historickým centrem ležícím na skalnatém útesu jistě zapůsobí na všechny návštěvníky.

Ubytování v residenci Baia Santa Barbara***

Celý komplex se nachází uprostřed zeleného borového lesa s výhledem na Jaderské moře v zátoce Santa Barbara ve středisku Rodi Garganico. Centrum města, ve kterém naleznete spoustu restaurací, obchůdků a diskoték, se nachází cca 1 km od ubytování. V okolí se mimo jiné nachází národní park Gargano, jehož součástí jsou ostrovy Tremiti, jezero Lago di Varano a Lago di Lesina, dále pak národní park národní park Foresta Umbra. V residenci je k dispozici recepce, WiFi na recepci (zdarma), výtah, bar, společenská místnost s TV, dětské hřiště, restaurace, bazén, tenisový kurt (za poplatek), stolní tenis, animační program (červen - září) a parkoviště (zdarma, omezená kapacita).

 

K dispozici jsou apartmány a vilky až pro 6 osob s balkonem nebo verandou.

Vilka Bilo 5

Vilka je určena pro 2-5 osob a je vybavena klimatizací, trezorem, TV, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a výsuvnými 2 lůžky nebo palandou, ložnicí s manželskou postelí a 1 lůžkem a vlastním sociálním zařízením.

Vilka Trilo 6

Vilka je určena pro 2–3 osoby a je vybavena klimatizací, trezorem,TV, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a jedním lůžkem, 1 ložnicí s manželskou postelí a 1 lůžkem, 1 ložnicí s manželskou postelí a vlastním sociálním zařízením.

Apartmán Bilo 4

Apartmán je určen pro 2–4 osoby a je vybaven klimatizací, trezorem, TV, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a 2 lůžky nebo palandou, ložnicí s manželskou postelí a vlastním sociálním zařízením.

Apartmán Trilo 6

Apartmán je určen pro 4–6 osob a je vybaven klimatizací, trezorem, TV, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a 2 lůžky, 2 ložnicemi s manželskou postelí a vlastním sociálním zařízením.

Pláž

Residence je situována přímo u písečné pláže. Plážový servis od 3. řady (slunečník, lehátko a křeslo) je zahrnut v ceně zájezdu. Plážový servis v první a druhé řadě na vyžádání na recepci hotelu (za poplatek). Na pláži jsou dostupné sprchy a toalety, vodní šlapadla, kanoe či hřiště na plážový volejbal.

Stravování

ve vlastní režii, v apartmánech je k dispozici kuchyňský kout

Důležité informace

Check in od 17.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.

Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os

Povinná vratná kauce 100 €/ubytování

Závěrečný úklid je zahrnut v ceně (kuchyňský kout musí být čistý, v opačném případě si hoteliér stáhne z kauce 50 €)

Ložní prádlo s týdenní výměnou v termínu 23. 6. – 8. 9. je zahrnuto v ceně, v termínu 26. 5. – 23. 6. a 9. 9. – 29. 9. za poplatek 10 €/os. – na vyžádání u CK

Plážový servis v 1. a 2. řadě za poplatek (na vyžádání na recepci)

Domácí zvířata nejsou povolena

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas.

WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne

Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Baia Santa Barbara nabízí

Residence Hotel Baia Santa Barbara
od 1 507 Kč
Residence Santa Barbara
od 1 798 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: