Detail hotelu Residence Blue Bay Resort

Ubytovani

Apartmány mají balkon nebo terasu se zahradním nábytkem, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV, pračkou.

Typ Bilo 4 – obývací pokoj s rozkládacím

gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí. Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek. Příplatky viz ceník.

Poloha:

Moderní residence s bazénem, která byla otevřena v roce 2014 se nachází cca 100 m od pláže ve středisku Roseto degli Abruzzi. Součástí komplexu je malý hotel a restaurace.

Vybavení:

recepce, bazén, restaurace, wi-fi.

Ubytování:

moderně zařízené apartmány pro 2-4 osoby s kuch. koutem, vlastní soc. zařízení, TV, pračka, klimatizace, wi-fi, balkon. Všechny apartmány se nachází v přízemí popř. v prvním poschodí (bez výtahu).

Bilo 2/4 - obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, vlastní soc. zařízení, balkon.

 

Stravování:

vlastní.

Pláž:

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 100 m od residence, plážový servis v ceně (slunečník a 2 křesla/apt.) na pláži určené residencí.

Sport a zábava:

možnost návštěvy aquaparku v Tortoreto Lido cca 15 km, možnost výletu do Národního parku Gran Sasso.

Poznámka:

check-in od 16:00 do 19:00 hod., check-out do 10:00 hod. Bazén je otevřen od 4.6. do 10.9. od 9:30 do 13:00, odpoledne od 16:00 do 19:00 hod. Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách. 

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Residence Blue Bay Resort nabízí

Residence Blue Bay Resort
od 1 645 Kč
Residence Blue Bay Resort
od 3 290 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: