Detail hotelu Nausicaa Villaggio

Velmi příjemné villaggio v krásné zahradě u dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi.

Poloha - U písčité pláže (přes nefrekventovanou pobřežní komunikaci); ubytovací komplex zasazený v rozlehlé zahradě s palmami, olivovníky u krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do vody.

Ubytování - Standardní pokoje s možností až 2 přistýlek (mohou být palandy), koupelna a soc. zařízení (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV, minilednička, balkon/terasa/zahrádka.

Vybavení - Recepce, restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén - slunečníky a lehátka (zdarma), fotbalové hřiště, amfiteátr, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, plážový tenis, parkoviště.

Stravování - Snídaně kontinentální formou bufetuObědy výběr ze 3 druhů jídel ( 1. a 2. chodu ), předkrm, salát, ovoce nebo zákusek, voda, vínoVečeře výběr ze 3 druhů jídel ( 1. a 2. chodu ), předkrm, salát, ovoce nebo zákusek, voda, víno

All inclusive - Plná penze formou bufetu vč. nápojů (voda, víno); 10.00-23.00 hod. lokální rozlévané (káva, kola, oranžáda, cintronáda, tonic, káva, čepované nápoje cola, aranciata, tonic, citronáda, ledový čaj), snack před obědem a večeří - pizza, bruschetty, crostini (vždy 1 druh/den), aperitiv podávaný ve džbánku; plážový servis (1 slunečník a plážové křesílko + lehátko), vybrané sportovní aktivity, animační programy.

Povinné příplatky - Dle rozhodnutí /vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 0,5 - 3 EUR/os./noc, u většiny italských letovisek nebyla přesná výše poplatku v době přípravy katalogu známa. Informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu, příp. přesné informace k dispozici po příjezdu na ubytování. Upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit.

Poznámka - Bazény k dispozici 1.6. - 14.9., zpravidla nejsou vyžadovány koupací čepice, otevírací doba bazénu 9.30 - 12.30 / 15.30 - 18.30 hod. (změna vyhrazena).

Střediska

Sant´Andrea dello Jonio je město v provincii Catanzaro na východním pobřeží Kalábrie. O vzniku tohoto městečka koluje legenda o rodákovi z Badolata, jménem Adriano, který byl chudým pastevcem ovcí. Jednoho dne se vydal s ovcemi na vzdálenější místo na pastvu a v zimě se kvůli rozvodněné řece nemohl vrátit do svého domova, postavil si tedy skromné obydlí, kolem kterého začaly postupně vznikat další domy a osada. Nynější, turisty velmi oblíbené letovisko je proslulé svými bělostnými plážemi připomínajícími pláže v Karibiku. Moře je průzračně čisté vhodné k potápění. Letiště Lamezia Terme je vzdáleno cca 55 km. Transfer trvá cca 60 minut.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Nausicaa Villaggio nabízí

Villaggio Futura Club Itaca Nausicaa**** - Fossa - Solfara Mare
od 8 615 Kč