Residence Girasole - Villa Rosa, Itálie
Residence Girasole
Itálie | Villa Rosa
33 zájezdů od 1 098 Kč do 6 172 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Residence Girasole

Kapacita - 6-lůžkový apartmán: 3

Celkem osob: 18

Info - check-in: 16.00-20.00 hod. / check-out: 8.00-10.00 hod.

Poloha - Rezidence Girasole leží na klidném místě nedaleko centra městečka a asi 300 m od pláže a poskytuje příjemné ubytování pro rodiny s dětmi, páry, seniory, i pro ty, kteří nevyhledávají příliš rušné středisko. Je nově vybudovaná a moderně zařízená s výtahem a s vlastním parkováním. V okolí se nachází množství restaurací, pizzerií, obchodů, kavárniček, cukráren, barů a diskoték. Rezidence je obklopena nádhernou a bohatou zelení.

Vybavení - Všechny standardně vybavené apartmány mají vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasu. Možnost parkování na vyhrazeném parkovišti (za poplatek 10 EUR/týden) nebo v garáži (na vyžádání, za poplatek).

Ubytování - Rezidence Girasole nabízí příjemné ubytování v šestilůžkových apartmánech, bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování - Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Tipy - Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží), Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje.Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční.Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkami, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky.

Pláž - Písečná: asi 300 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Info moře - asi 300 m od rezidence.

Moře - asi 300

Centrum - asi 800

Další - Možný pobyt s domácím mazlíčkem (za poplatek).

Speciální - 20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018

Vlastní - Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění.

Autobus - Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, doprava autobusem tam i zpět, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění.

Info jednotka 1 - TRILO 6

Jednotka 1A - obsazenost 4 až 6 osob, ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky (patrová postel), obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení a balkon.

Poloha:

nová, moderní residence se nachází v klidné části letoviska Villa Rosa s vlastními parkovacími místy, cca 350 m od písečné pláže.

Vybavení:

parkovací místa.

Ubytování:

jednoduše zařízené apartmány s kuch. koutem, vlastní soc. zařízení, balkon.

Trilo 6  - obývací pokoj s rozkládacím divanem a kuch. koutem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s 2 lůžky nebo palanda, vlastní soc. zařízení, balkon.

 

 

Stravování:

vlastní.

Pláž:

pláž s jemným pískem cca 300 m od residence, pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava:

jízda na kolečkových bruslí. Široká nabídka výletů do okolí (např. celodenní výlet do hlavního města Říma, celodenní výlet do blízkého aquaparku Onda Blu – otevřen pouze v hlavní sezóně), Národní park Grand Sasso atd.

Poznámka:

check in 16:00 - 20.00, check out 8:00- 10:00. Při autobusové dopravě je ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Residence Girasole nabízí

Residence Girasole
od 2 380 Kč
residence Girasole
od 1 098 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: