Ocean Varadero El Patriarca - Varadero, Kuba
Ocean Varadero El Patriarca
Kuba | Varadero
Průměrné hodnocení hotelu:
91%
57 zájezdů od 31 490 Kč do 160 594 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Ocean Varadero El Patriarca

Pláž - Písečná pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Poloha - Nově otevřený hotel v roce 2012 se nachází přímo u pláže, obklopen ekologickou rezervací, ve vzdálenosti 8 kilometrů od staré části střediska Varadero, 34 kilometrů od letiště ve Varaderu a 140 kilometrů od města Havana.

Sport a zábava - Tenisové a multifunkční hřiště, vodní sporty na pláži, divadlo, diskotéka, masáže, sauna a posilovna. Možnost golfu na nedalekém hřišti cca 5 km od hotelu za speciální ceny.

Tipy pro správnou volbu - pro náročnou klientelu | vhodné pro hráče golfu | klidné prostředí

Vybavení hotelu - Otevřená moderní hala s recepcí, obchody, dva bazény pro dospělé a děti, hlavní bufetová restaurace, tři restaurace s obsluhou, několik barů, dokonale vybavené lázeňské centrum, denní a večerní animační programy, dětský klub, internet za poplatek a lékařská služba.

Pokoje - Deluxe pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti mají plazmový televizor, klimatizaci, minibar, trezor, koupelnu s vanou, samostatnou sprchou a telefonem, kávovar, žehličku a žehlicí prkno, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady. K dispozici jsou i pokoje deluxe privilege a privilege junior suite větších rozměrů pouze pro dospělé. Klienti v pokojí privilege mají vlastní restauraci, bazén, recepci, slevu v lázních a řadu dalších výhod.

Střediska

Původní malá vesnička z roku 1887, vyrábějící pouze sůl, se v současné době rozrostla do největšího turistického střediska na Kubě. Na poloostrově nazývaném Hicacos o délce 19 kilometrů bylo postaveno více než 30 moderních hotelů, nabízejících nejlepší služby. Nej delší a nejširší pláž o délce 12 kilometrů s bělostným pískem a blankytně modrým mořem je jednou z nejkrásnějších v celé karibské oblasti a je stále více vyhledávána turisty z celého světa.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Varadero El Patriarca nabízí

Ocean Varadero El Patriarca
od 39 707 Kč
Ocean Varadero El Patriarca
od 31 490 Kč
Hotel Ocean Varadero El Patriarca
od 35 119 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: