Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa - Bafra, Kypr
Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa
Kypr | Bafra
91 zájezdů od 20 532 Kč do 49 790 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa

Velmi moderní a luxusní hotelový resort vybudovaný v panenské přírodní krajině v nově se rozvíjejí hotelové oblasti Bafra ležící na severozápadě ostrova. Hotel leží na nádherné písečné pláži a je známý vysokou úrovní služeb a luxusním prostředím. Doporučujeme i náročným klientům včetně rodin s dětmi upřednostňujících aktivní dovolenou.

Poloha - Velmi komfortní hotelový resort leží v nové oblasti zvané Bafra, ve vzdálenosti cca 45 km od letoviska Famagusta a cca 65 km od letiště v hlavním městě Lefkosa. 1350 m dlouhá písečná pláž je přímo před hotelem, přístup do moře je možný z pláže či z mola. Slunečníky a lehátka jsou na pláži zdarma.

Ubytování - Prostorné, komfortně zařízené pokoje s individuálně ovladatelnou klimatizací a balkónem či terasou mají koupelnu s vanou a odděleným sprchovým koutem a WC, TV/SAT, minibar, internetové připojení (WiFi), trezor, varnou konvici (káva a čaj za poplatek). Pokoje ve vilkách mají pouze sprchový kout, vybavení pokojů je shodné s hlavní budovou. Pokoje v hlavní budově mají výhled na mořskou stranu a bazény, pokoje ve vilkách mají výhled na bazén nebo do zahrady a okolí.

Vybavení - Originálně řešená hotelová budova svým tvarem připomíná legendární Noemovu archu. Pokoje s výhledem na mořskou stranu se nacházejí v hlavní devítipodlažní budově a ve dvoupodlažních vilkách ležících v hezké kvetoucí zahradě. V hotelovém areálu je prostorná vstupní hala s recepcí a směnárnou (internetové připojení WiFi zdarma), hotelové obchody, lobby bar, několik restaurací, bar u bazénu a plážový bar, velký bazén s integrovaným barem, dětský bazén s aquaparkem, vnitřní bazén, spa centrum, posilovna, dětské hřiště, hřiště na plážový volejbal, biliár, tenisové kurty, stolní tenis. V hotelu se nachází rovněž velmi moderní a oblíbené kasíno a velké venkovní pódium na organizování různých hudebních vystoupení a společenských akcí (vstup za poplatek).

Stravování - Snídaně bufetovéObědy bufetovéVečeře bufetové

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Noah's Ark Deluxe Hotel nabízí

Noahs Ark Deluxe A Spa
od 20 532 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: