Detail hotelu Crystal Rocks Bungalows Famagusta

Příjemný hotelový komplex s menším vlastním aquaparkem ležící na hezké písečné pláži v severní části Kypru patřícímu Turecku. Ideální volba především pro rodiny s dětmi.

Poloha - Menší hotelový komplex se 62 pokoji ležící ve velmi hezké zahradě ve vzdálenosti cca 15 km od hezkého přístavního města Famagusta v severní části Kypru patřící Turecku. Hezká písečná pláž se nachází hned před hotelem, v moři mohou být místy kameny. Letiště v Larnace je vzdáleno cca 60 km.

Ubytování - Pokoje typu bungalovů jsou jednodušše, ale účelně a příjemně zařízeny. Pokoje s centrálně řízenou klimatizací mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, ledničku, minibar a internetové připojení (WiFi) je za poplatek. Většina pokojů má terasu nebo balkón. Vilky, které jsou na vyžádání, jsou s možností ubytování až pěti osob, minimální obsazenost u vilek jsou tři dospělé osoby. Vybavení vilek je stejné jako u standardních pokojů.

Vybavení - Hotel rodinného typu se skládá z hlavní budovy, ve které se nachází menší recepční hala se směnárnou, lobby bar, hlavní restaurace, bar s panoramatickým výhledem na okolí. V zahradě jsou umístěny jedno a dvoupodlažní bungalovy. Hotel má celkem 3 bazény, dva bazény (jeden s malou skluzavkou vyhrazený pro menší děti) jsou součástí menšího hotelového aquaparku. Slunečníky a lehátka na pláži a u bazénu jsou zdarma.

Stravování - Snídaně jednodušší bufetObědy jednodušší bufetVečeře jednodušší bufet

All inclusive - Snídaně, oběd, večeře formou bufetového stravování v hlavní restauraci, vybrané rozlévané místní nealkoholické a alkoholické nápoje v hotelem určených restauracích ve vymezené časy. All inclusive nezahrnuje nápoje v lahvích, džusy z čerstvého ovoce, dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje, zrmrzlinu, speciální druhy kávy (kapučino apod.)

Poloha

v centru města Kyrenia, 40 km od mezinárodního letiště Ercan, nákupní možnosti a restaurace v pěší vzdálenosti od hotelu

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Crystal Rocks Bungalows nabízí

Crystal Rocks
od 12 237 Kč
Hotel Crystal Rocks - klub Firáček
od 12 237 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: