Detail hotelu Salamis Bay Conti Hotel

Hotel je velmi žádaný a oblíbený díky svým kvalitním službám a bohatému programu all inclusive. Doporučujeme pro dospělé klienty, ale i pro rodiny s dětmi vyhledávající aktivní dovolenou.

Poloha - Rekonstruovaný hotelový komplex leží ve vzdálenosti cca 10 km od letoviska Famagusta, od letiště Ercan v hlavním městě Lefkosa je hotel vzdálen cca 50 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou ve městě Famagusta. Menší písečná pláž se nachází přímo před hotelem, v moři mohou být místy kameny a oblázky. Na vyhrazené části pláže jsou lehátka a slunečníky zdarma. Hotel zajišťuje za poplatek pravidelnou dopravu do letoviska Famagusta.

Ubytování - Příjemně zařízené pokoje se nacházejí v hlavní hotelové budově a v dvoupodlažních vilkách umístěných v zahradě u bazénu. Většina pokojů má balkon či terasu. Pokoje s individuálně regulovatelnou klimatizací mají koupelnu s vanou či sprchou a WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT, trezor (za poplatek), minibar/ledničku (za poplatek), internetové připojení (WiFi).

Vybavení - V hotelovém areálu s 333 hotelovými pokoji a s 54 vilkami umístěnými v zahradě se nachází vstupní hala s recepcí a směnárnou, lobby bar, hlavní restaurace s terasou, bar u bazénu, noční klub, velký bazén, dětský bazén, posilovna, 3 tenisové kurty, stolní tenis, vnitřní bazén, spa centrum, sauna, masáže, minimarket, internetový koutek, kasino. Slunečníky a lehátka jsou u bazénů zdarma. Hotel pravidelně organizuje animační programy pro děti i dospělé.

Stravování - Snídaně bufetovéObědy bufetovéVečeře bufetové

All inclusive - Snídaně, obědy a večeře formou bufetového stravování, pozdní snídaně a snacky, rozlévané alkoholické a nealkoholické rozlévané nápoje místní výroby ve vymezené časy v hlavní restauraci a ve vybraných barech od 10 h do 24 h. All inclusive nezahrnuje nápoje v lahvích a plechovkách, dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje, džusy z čerstvého ovoce, nápoje z minibaru, speciální druhy kávy (kapučíno, turecká káva apod.).

Poloha

rekonstruovaný hotelový komplex leží ve vzdálenosti cca 8 km od letoviska Famagusta, od mezinárodního letiště Ercan v hlavním městě Lefkosa je hotel vzdálen cca 50 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou ve městě Famagusta. Menší písečná pláž se nachází přímo před hotelem, v moři mohou být místy kameny a oblázky. Na vyhrazené části pláže jsou lehátka a slunečníky zdarma. Hotel zajišťuje za poplatek pravidelnou dopravu do letoviska Famagusta.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Salamis Bay Conti Hotel nabízí

Salamis Bay Conti hotel
od 16 990 Kč
Salamis Bay Conti
od 22 431 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: