Detail hotelu LA Hotel & Resort

1. dítě od 2 do 7 let na přistýlce ubytování a stravování zdarma

Severní Kypr - Kyrenia. Rozsáhlý hotelový komplex se nachází v nádherné oblasti severní části S Kypru, v historické vesničce Lapta. Hotel se nachází u písečné pláže, která je přístupná podchodem pod místní komunimací. Komplex s přátelskou atmosférou, rozprostírající se v zahradě, je obklopen nádhernou scenérií. Soukromá písečná pláž, u které se nachází jeden z bazénů je vzdálená 200 m od hotelu.

pláže 200 m letiště 45 km centra 12 km nákupní možnosti 300 m

centrálně ovladatelná klimatizace TV se satelitním připojením telefon vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou a sprchou, vysoušeč vlasů, WC) minibar (za poplatek) trezor na recepci (za poplatek) balkon či terasa Ubytování za příplatek pokoje s výhledem na bazén

vstupní hala s recepcí 2 restaurace 2 bary bar u bazénu bazén s oddělenou dětskou částí bazén u pláže

písečná plaž lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma

nepravidelné večerní programy plážový volejbal dětské hřiště

vodní sporty na pláži biliár šipky stolní fotbal sauna masáže internetová kavárna

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu

Střediska

Městečko Kyrenia, které najdeme na severním pobřeží ostrova je nejznámějším a nejvýznamnějším turistickým střediskem Severního Kypru. Malebné historické centrum města je tvořeno přístavem ve tvaru podkovy, nad nímž se tyčí majestátní pevnost Girne. Zdejší přístav je obklopený řadou malebných historických domů sloužících dnes především jako obchůdky, restaurace či kavárny. Jedná se o centrum zábavy, nočního života a nejrušnější místo ve městě. Kromě posezení v některé z kaváren či barů se nabízí také možnost romantických procházek ve zdejších křivolakých uličkách. Samotné městečko Kyrenia je vystavěno podél moře na úpatí tzv. Pětiprsté hory, která se zvedá do výšky směrem k vnitrozemí. Hotely jsou vystavěny mimo samotné město, v hotelových zónách na východ, případně i západ od samotného centra města ve vzdálenosti maximálně 12 kilometrů - vždy záleží na konkrétním hotelu. Doprava do centra města je nejednoduší pomocí taxi. V Kyrenii najdeme celou řadu pláží. Většinou se jedná o menší písečné pláže v zálivech, ale k dispozici je zde i dlouhá pláž se zlatavým pískem nacházející se u hotelu Acapulco. Vzdálenost od letiště je cca 30 kilometrů, transfer trvá cca 60 minut.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do LA Hotel & Resort nabízí

La Hotel & Resort
od 10 413 Kč
LA Hotel & Resort
od 11 310 Kč
La Hotel & Resort
od 11 310 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: