Detail hotelu Oscar Resort Hotel

Pláž - Menší písečná pláž je před otevřeným mořem chráněna kamenitou hrází. Hotel se nachází přímo u pláže, přístup po několika schodech.

Poloha - Rozlehlý hotelový areál tvořený třemi budovami a bungalovy  je vystavěn v hotelové zahradě na okraji střediska Kyrenia, cca  1,5 kilometrů od jeho historického centra.

Sport a zábava - Stolní tenis, tenisové kurty, plážový volejbal, vodní sporty (za poplatek), lázeňské centrum zahrnující turecké lázně, saunu, vířivku a masáže (za poplatek), animační programy a dětský klub.

Tipy pro správnou volbu - pěkná zahrada | skluzavky pro děti | animace a další vyžití pro děti | bazén s vlnobitím

Vybavení hotelu - Recepce, výtah,  WIFI internetové připojení (za poplatek), restaurace, a´la carte restaurace, bar, snack bar, tři venkovní bazény včetně bazénu s vlnobitím a  dětského bazénu se skluzavkami, vnitřní krytý bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, kasino.

Pokoje - Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, TV-SAT, WIFI připojením za poplatek, minibarem, trezorem (za poplatek), vysoušečem vlasů, telefonem a balkonem nebo terasou.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Oscar Resort Hotel nabízí

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: