Detail hotelu Aloe Hotel

PlážJedna z nejlepších písčitých pláží v Paphosu leží cca 150 m od hotelu (přes silnici). Vstup do moře je pozvolný.

PolohaPříjemný hotel zasazený do pěkné zahrady se nachází v klidnější oblasti letoviska Paphos, která je zvaná „Malou paphoskou riviérou“. Nejbližší bary, restaurace a obchod – cca 30 m. Od centra letoviska je vzdálen cca 10 minut chůze, od rybářského přístavu cca 20 minut. Autobusová zastávka je jen cca 50 m od hotelu.

Sport a zábavaSlužby Spa centra – fitcentrum (zdarma), sauna, jacuzzi (3x během pobytu sauna nebo jacuzzi po dobu 30 minut zdarma, následně za poplatek, masáže (za poplatek). 2 tenisové kurty (za poplatek pronájem raket a míčků, noční osvětlení), elektrické hry (za poplatek), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek). Ve vzdálenosti cca 14–18 km od hotelu se nachází 3 golfová hřiště. Hotel pořádá po celý rok zhruba 5x za týden večery s živou hudbou a cca 1x za 14 dní folklórní večer.

Tipy pro správnou volbuvýhodná poloha | zdarma 3x během pobytu možnost využití sauny nebo jacuzzi | chutná a pestrá strava. |

Vybavení hoteluRecepce, 4 výtahy, směnárna, vnitřní bar, kavárna, vnitřní a venkovní restaurace, 2 konferenční místnosti, vnitřní bazén (vyhřívaný obvykle v časovém rozmezí od 08:00 do 19:00 hodin – v období od cca začátku listopadu do konce března), 2 venkovní bazény (i s dětskou částí), venkovní dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u venkovního bazénu (zdarma), zlatnictví, obchod se suvenýry, kadeřnictví, salónek pro stolní hry, herna, internetový koutek (za poplatek), zahrada.

PokojeDvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem  a rádiem, ledničkou (za popl.), trezorem (za popl.) a balkónem. Osušky k bazénu (na vyžádání zdarma). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: