Detail hotelu Cyprotel Cypria Maris

Poloha -

Tento příjemný hotelový areál je zasazen do klidného prostředí, obklopen pěknou zahradou. Centrum letoviska s nákupními i zábavními možnostmi je cca 3 km. Ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu jsou na hlavní ulici minimarkety a pár obchůdků. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka. Spojení, které je velmi frekventované, je do přístavu a odtud lze cestovat na krásné pláže v oblasti Coral Bay.

Vybavení hotelu -

Areál se skládá z 2 hlavních čtyřpodlažních budov a dvoupodlažních bungalovů. Vstupní hala s recepcí, salónek, výtahy, konferenční sály, vnitřní a venkovní restaurace, tradiční ouzeri (místní speciality a zivania), vnitřní a venkovní bary. Kadeřnictví, obchod se suvenýry, čistírna (za poplatek). Rozlehlá zahrada s palmami, parkoviště. Adaptéry za depozit cca 5€/kus. Wifi v prostoru recepce a na pokojích zdarma. Bazén s jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu, v zahradě a na pláži zdarma, vnitřní bazén (v zimním období vyhřívaný, přístupný obvykle od 08:00-17:00).

Pokoje -

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo standardního lůžka. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, malou chladničkou, TV se satelitním příjmem, rychlovarnou konvicí, balkónem s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Výhledy na moře (boční a přímý) jsou za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3€/den). Některé pokoje (s výhledem do vnitrozemí a na moře) mohou být propojené - na vyžádání. Jednolůžkové pokoje mají výhled jen do vnitrozemí. Hotel je určený pouze pro dospělé osoby (+16 let).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: