Detail hotelu Daphne Hotel Apartments

Popis - Příjemný aparthotel s ideální polohou v samém srdci turistické zóny Pafosu ( Kypr) . Jen 100m od od pobřežní promenády, 250m od městské pláže a 250m od krásného pafoského přístavu s množstvím restaurací a krásnými vyhlídkami na kotvící jachty i výletní lodě. Koupání je možné na městské pláži s lehátky a slunečníky a pozvolným přístupem do vody nebo přímo na pobřežní promenádě se schůdky do křišťálově průzračného moře. Ve vzdálenosti 200m od aparthotelu se nachází i vchod do nejvýznamnějšího kyperského archeologického areálu s ruinami paláců s nádhernými mozaikami chráněnými UNESCO. Hotelový komplex se sestává ze 3 dvoupatrových budov s apartmány, mezi nimiž je bazén s lehátky na slunění a venkovním barem. Komplex je uzavřen přízemní budovou s recepcí, společenskou místností s biliardem, počítači s přístupem na internet a vnitřním barem a dále restaurací, kde je možno zajistit stravování. V areálu hotelu je za poplatek připojení na Wi-Fi.

Ubytování - Ubytování je v renovovaných apartmánech s jednou ložnicí se 2 lůžky a obývacím pokojem s možností 1-2 přistýlek. Dvě přistýlky jsou vhodné spíše pro děti, ale mohou na nich být ubytováni i dospělí, pokud akceptují menší pohodlí. V obývacím pokoji je i vybavená kuchyňka s ledničkou, toustovačem, rychlovarnou konvicí. Každý apartmán má klimatizaci, balkon, TV, trezor (za příplatek) a je vybaven povlečením i ručníky.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Daphne Hotel Apartments nabízí

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: