Detail hotelu Dionysos Central

Popis - Oblíbený hotel s výbornou polohou 100m od pláže a 500m od přístavu, uprostřed turistické zóny Pafosu ( Kypr) s mnoha restauracemi, kavárnami, obchůdky a příjemnými procházkami i posezeními. V pěším dosahu je i řada historických objektů jako středověká pevnost, chrámy a antické vykopávky, které přispěly k zařazení Pafosu na seznam světového dědictví UNESCO. Hotel nabízí svým návštěvníkům především typickou kyperskou pohostinnost, příjemnou domáckou atmosféru a kvalitní ubytovací i stravovací služby. Součástí hotelu je venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), dětský bazén, dvě restaurace, kavárna, vnitřní bar a bar u bazénu. Na recepci zdarma WiFi připojení. Pobyt v tomto hotelu je ideální pro všechny, kdo mají rádi odpočinek a chtěji mít v bezprostřední blízkosti vše potřebné pro hezkou dovolenou.

Ubytování - Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dospělé a jedné až dvou přistýlek pro děti. Všechny pokoje mají klimatizaci, TV, telefon, trezor (za poplatek), malou ledničku (za poplatek), vysoušeč vlasů, balkon. Za příplatek možno zajistit pokoje lux s výhledem na bazén.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: