Detail hotelu Kefalos Beach Tourist Village

Popis - Velmi příjemný hotel s vysoce kvalitními službami a pohodovou relaxační atmosférou. Hotel je vystavěn ve stylu kyperské vesničky s centrální budovou a s ubytováním ve studiích a apartmánech v jednopatrových domcích. Centrálním místem komplexu je velký bazén s terasou na slunění, na který přímo navazuje travnatá plocha i široká písečná pláž se slunečníky a lehátky, které jsou pro návštěvníky hotelu zdarma. U hotelu je pobřeží chráněno skalnatou bariérou, která vytváří drobné bazénky vhodné pro malé děti. Pro plavce je přístup do moře přes visutý můstek. Další písečná pláž s pozvolným přístupem do vody se nachází asi 200m od hotelu. Hotel se nachází na okraji města Pafos ( Kypr) a jeho poloha ideálně kombinuje klidné prostředí se snadno dostupným centrem. Svým návštěvníkům nabízí vedle venkovního bazénu, i dětský bazén, centrum zdraví s krytým bazénem, saunou, vířivkou a fitcentrem, restauraci, vnitřní i venkovní bar, hernu, obchůdky, kadeřnictví, prádelnu i vlastní kapličku. Pro milovníky sportovního vyžití dva tenisové kurty, minigolf, volejbal, beach volejbal.

Ubytování - Prostorná studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 2-4 osoby vybavené v komfortním kyperském stylu. Studia i apartmány mají vlastní klimatizaci, TV, radio, telefon, trezor (za poplatek), balkon, vlastní soc. zařízení a vybavenou kuchyňku s ledničkou. Apartmány mají 1 ložnici pro 2 osoby a obývací pokoj s možností 2 přistýlek. Studia mají dvě lůžka a přistýlku pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti. ¨

Ve studiu lze ubytovat jen 1 dítě do 12 let, nebo 2 děti do 7 let. Pokud jsou 2 děti nad 7 let, tak je pak nutno připlatit apartmán.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Kefalos Beach Tourist nabízí

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: