Detail hotelu Kissos Hotel

Popis - Hotelový komplex se nachází na okraji města Pafos (Kypr) asi 200m od pláže a v blízkosti nejzajímavějších archeologických památek. Jeho poloha umožňuje kombinaci odpočinku na plážích i procházek do historicky velmi zajímavé části Pafosu. Hotel má prostorný bazén pro dospělé i bazén pro děti s terasou s lehátky na slunění. Další bazén je vystavěn mezi budovami s pokoji superior a tvoří zajímavou lagunu. K příjemnému pobytu přispívají i pěkně udržované hotelové zahrady. Hotel nabízí služby vnitřní restaurace, restaurace s terasou u bazénu, koktejlového baru, kavárny, fitness centra, sauny a pro sportovně založené návštěvníky i tenisový kurt a minigolf. WiFi a internetové připojení v hotelu (za poplatek).

Ubytování - Velmi pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dospělé i pro děti . Pokoje typu superior umožňují i dvě přistýlky pro děti i pro dospělé. Všechny pokoje jsou klimati zované, mají balkon, TV, rádio, trezor (za poplatek), vysoušeč vlasů. Základní pokoje jsou umístěny v hlavní budově a jsou s výhledem do vnitrozemí. Za příplatek jsou pokoje s výhledem na bazén. Pokoje typu superior jsou za příplatek, jsou umístěny v sousedních budovách a mají všechny výhled na bazén.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Kissos Hotel nabízí

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: