Louis Phaethon Beach - Paphos, Kypr
Louis Phaethon Beach
Kypr | Paphos
Průměrné hodnocení hotelu:
100%
26 zájezdů od 20 690 Kč do 37 880 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Louis Phaethon Beach

Poloha hotelu

V klidné poloze na okraji letoviska Paphos cca 10 km od letiště Paphos a 145 km od letiště Larnaca. Turistické centrum Paphosu cca 3 km. Autobusová zastávka před hotelem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, restaurace `a la carte, obchod se suvenýry, minimarket, konferenční místnost, společenská místnost se satelitní TV, kadeřnictví, kosmetický salón. Venku bazén, dětský bazén, vodní park se skluzavkami, bar u bazénu, terasa na slunění, lehátka, slunečníky zdarma.

Ubytování

DR: koupelna se sprchou/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV/sat., telefon, lednička, trezor za poplatek a balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře. FR: viz DR, 2 pohovky.

Zábava

Pravidelné denní animační programy, zábavné večery.

Pláž

Uměle vytvořená písečná terasa na kamenném pobřeží přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. Vstup do moře po schodech (v moři kameny). Pro vstup do moře doporučujeme obuv. Písečná pláž cca 250 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport

Zdarma: badminton, basketbal, stolní tenis, tenis, plážový volejbal, fitness, jacuzzi, parní lázně, sauna. Za poplatek: biliár, masáže.

Děti

Dětské hřiště, dětský bufet, miniklub (4–11 let), dětský bazén se skluzavkami, dětská postýlka.

Program All Inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack (10.00–17.30 hod.) Káva, čaj, zákusek a zmrzlina pro děti Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.)

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz na stránky hotelu

http://www.louishotels.com

Internet

Zdarma: WiFi v lobby. Za poplatek: WiFi na pokojích, internetový koutek v lobby.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Louis Phaethon Beach nabízí

Louis Phaeton Beach
od 20 690 Kč
Hotel Louis Phaethon Beach
od 27 190 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: