Detail hotelu Adelais Bay Hotel

Hotel Adelais Bay s rodinnou atmosférou, v klidném prostředí, vhodný především pro klienty vyhledávající pohodovou a ničím nerušenou dovolenou. Doporučujeme rodinám s dětmi.

Poloha hotelu

Adelais Bay sestávající z hlavní a několika vedlejších budov se nachazí v klidné části střediska v bohaté zeleni cca 500 m od pláže Green Bay. Centrum Protaras se spoustou obchodů, barů a restauraci je vzdáleno cca 1 km.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, restaurace, koktejl bar, kadeřnictví, čistírna a konferenční sál. K venkovnímu vybavení patří bazén, dětský bazen, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Ubytování

Jednoduše vybavené pokoje maji koupelnu/ WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, TV/sat., trezor, ledničku (za poplatek) a balkon nebo terasu. Promo pokoje jsou vybaveny shodně, mohou však být situovány v méně výhodné poloze.

Zábava

Večer živá hudba v baru, herna.

Pláž

Písečná pláž cca 500 m, nejznámějši písečná pláž ostrova Fig Tree Bay cca 1 km. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport

Fitness, jacuzzi, sauna, tenisový kurt s osvětlením, vodní sporty na pláži (vše za poplatek).

Děti

Dětský bazén, hřiště, na vyžádání dětská postýlka zdarma, dětské menu a hlídání dětí (za poplatek).

Platební karty

VISA, EC/MC, Diners Club.

Odkaz na stránky hotelu

http://www.adelaisbayhotel.com

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: