Anastasia Beach Hotel - Protaras, Kypr
Anastasia Beach Hotel
Kypr | Protaras
Průměrné hodnocení hotelu:
82%
69 zájezdů od 19 744 Kč do 60 390 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Anastasia Beach Hotel

Poloha hotelu

V klidné poloze v okrajové části Protarasu, poblíž menší písečné pláže. Centrum Protarasu cca 1 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, trezor (za poplatek), restaurace, kavárna, televizní a konferenční místnost, bazén, dětské brouzdaliště, bar u bazénu, terasa na slunění, lehátka a slunečníky (zdarma).

Ubytování

DR: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, rádio, trezor (za poplatek), minibar (za poplatek), TV/sat., telefon a balkon. DRSV: viz DR, výhled na moře. FR: viz DR, prostornější.

Zábava

Animační programy pro děti i dospělé, večerní programy s živou hudbou, folklorní večery, zábavné show.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Cca 70 m od písečné pláže, lehátka a slunečníky (za poplatek).

Sport

Zdarma: fitness. Za poplatek: tenisový kurt, sauna, jacuzzi, parní lázně, masáže.

Děti

Dětské brouzdaliště, dětský klub, dětské menu v restauraci, dětská postýlka.

Program All Inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Občerstvení v průběhu dne (sendviče, hamburgry) Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, rozlévané místní víno a točené pivo (10.00–24.00 hod.) Fitness, stolní tenis, tenis

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz na stránky hotelu

http://www.tsokkos.com

Internet

Za poplatek: internetový koutek, WiFi v lobby.

Střediska

Menší malebné letovisko se rozprostírá na východě ostrova. Je vystavěno v délce několika kilometrů podél pobřeží omývaného průzračně čistými vodami Středozemního moře. V Protarasu najdeme dlouhou písečnou pláž, ale i řadu menších pláží umístěných v nesčetných malebných zálivech, které jsou lemovány rozeklanými skalními útesy. Samotné centrum střediska je tvořeno tzv. „stripem“, tj. rušnou ulicí, kde je soustředěno velké množství zábavy. Najdeme zde obchody, bary, diskotéky, restaurace a další atrakce. Okrajové části letoviska jsou spíše klidné, přičemž rušné centrum je snadno dostupné veřejnou autobusovou dopravou. Protaras je ideálním místem pro milovníky vodních sportů, kteří ho často označují za svůj ráj. Můžete se zde potápět, pronajmout si windsurfing, vyzkoušet vodní lyžování či létání na padáku a řadu dalších vodních radovánek. Pobyt ve středisku Protaras doporučujeme těm, kteří hledají klidnější prostředí s možností noční zábavy v rušném centru. Protaras je ideálním místem pro rodinou dovolenou s dětmi. Letiště v Larnace je vzdáleno cca 50 km, transfer trvá cca 70 minut.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Anastasia Beach Hotel nabízí

Anastasia Beach Hotel
od 19 744 Kč
Hotel Anastasia
od 20 790 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: