Detail hotelu Hotel Marlita Beach Apartments

Poloha

Hotelový areál se nachází v zátoce Marlita Bay, která je vzdálena jen kilometr od turistického střediska Proteras, kde se nachází mnoho restaurací, barů, obchodů a diskoték. Vzdálenost od letiště cca 70km.

Vybavení hotelu

Recepce se vstupní halou, restaurace, 2 bary, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), aquapark v sousedním hotelu (zdarma pro klienty Čedoku), internetový koutek (za poplatek), prádelna, lékař na telefonu, parkoviště, WIFI.

Pokoje

Standardní dvoulůžková studia s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem na vlasy, klimatizací, SAT/TV, rádiem, trezorem (za poplatek), menší ledničkou, varnou konvicí a balkonem. Apartmány na vyžádání.

Sport a zábava

Nepravidelné animační programy, tenisový kurt, volejbal, herna, aquapark v sousedním hotelu s 8 skluzavkami (zdarma pro klienty Čedoku).

Pláž

Písečná pláž se nachází přímo přes místní málo frekventovanou komunikaci. Slunečníky a lehátka (za poplatek).

Střediska

Menší malebné letovisko se rozprostírá na východě ostrova. Je vystavěno v délce několika kilometrů podél pobřeží omývaného průzračně čistými vodami Středozemního moře. V Protarasu najdeme dlouhou písečnou pláž, ale i řadu menších pláží umístěných v nesčetných malebných zálivech, které jsou lemovány rozeklanými skalními útesy. Samotné centrum střediska je tvořeno tzv. „stripem“, tj. rušnou ulicí, kde je soustředěno velké množství zábavy. Najdeme zde obchody, bary, diskotéky, restaurace a další atrakce. Okrajové části letoviska jsou spíše klidné, přičemž rušné centrum je snadno dostupné veřejnou autobusovou dopravou. Protaras je ideálním místem pro milovníky vodních sportů, kteří ho často označují za svůj ráj. Můžete se zde potápět, pronajmout si windsurfing, vyzkoušet vodní lyžování či létání na padáku a řadu dalších vodních radovánek. Pobyt ve středisku Protaras doporučujeme těm, kteří hledají klidnější prostředí s možností noční zábavy v rušném centru. Protaras je ideálním místem pro rodinou dovolenou s dětmi. Letiště v Larnace je vzdáleno cca 50 km, transfer trvá cca 70 minut.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: