Hotel Sunrise Garden - Protaras, Kypr
Hotel Sunrise Garden
Kypr | Protaras
54 zájezdů od 15 568 Kč do 42 908 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Hotel Sunrise Garden

Poloha

Hotelový areál se nachází cca 150m od pláže. Hotel se nachází přímo v centru střediska s řadou obchodů, restaurací a noční zábavou.

Vybavení hotelu

Výtahy, 2 restaurace, 2 bary, 2 bazény- jeden s vířivkou a vodopádem, dětský bazén, dětský klub a hřiště, posilovna. Wi-fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Slunečníky a lehátka u bazénů jsou zdarma. Parking u hotelu zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, televizí, fénem, individuální klimatizací, minibarem (za popl.), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Sport a zábava

Animační programy, dětský koutek a dětské hřiště, posilovna.

Pláž

Pěkná písečná pláž je vzdálena cca.150m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Tipy pro správnou volbu

- vynikající poloha v centru- klimatizované pokoje - nejlepší pláž v oblasti

Střediska

Menší malebné letovisko se rozprostírá na východě ostrova. Je vystavěno v délce několika kilometrů podél pobřeží omývaného průzračně čistými vodami Středozemního moře. V Protarasu najdeme dlouhou písečnou pláž, ale i řadu menších pláží umístěných v nesčetných malebných zálivech, které jsou lemovány rozeklanými skalními útesy. Samotné centrum střediska je tvořeno tzv. „stripem“, tj. rušnou ulicí, kde je soustředěno velké množství zábavy. Najdeme zde obchody, bary, diskotéky, restaurace a další atrakce. Okrajové části letoviska jsou spíše klidné, přičemž rušné centrum je snadno dostupné veřejnou autobusovou dopravou. Protaras je ideálním místem pro milovníky vodních sportů, kteří ho často označují za svůj ráj. Můžete se zde potápět, pronajmout si windsurfing, vyzkoušet vodní lyžování či létání na padáku a řadu dalších vodních radovánek. Pobyt ve středisku Protaras doporučujeme těm, kteří hledají klidnější prostředí s možností noční zábavy v rušném centru. Protaras je ideálním místem pro rodinou dovolenou s dětmi. Letiště v Larnace je vzdáleno cca 50 km, transfer trvá cca 70 minut.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Sunrise Garden nabízí

Sunrise Gardens
od 15 568 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: