Iliada Beach Hotel - Protaras, Kypr
Iliada Beach Hotel
Kypr | Protaras
Průměrné hodnocení hotelu:
84%
5 zájezdů od 17 016 Kč do 37 653 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Iliada Beach Hotel

Pláž - Pěkná písečná pláž, která patří k nejlepším na celém ostrově, leží přímo u hotelu. Možnost pronájmu slunečníků a lehátek (za poplatek).

Poloha - Čtyřpatrový hotel s ideální polohou je vystavěn přímo u nejlepší pláže na ostrově a současně jen několik desítek metrů od centra střediska.

Sport a zábava - Stolní tenis, tenis (za poplatek), vodní sporty na pláži (za poplatek), animace během dne. Další denní i večerní zábava v centru střediska.

Tipy pro správnou volbu - nejlepší pláž na ostrově | klimatizované pokoje

Vybavení hotelu - Recepce, lobby bar, výtahy, internetový kout (popl.), WI-FI na recepci za popl., snídaňová restaurace, hlavní restaurace, snack bar na pláži, malé fitness, bazén s dětskou částí a zahrada, kde jsou dispozici slunečníky a lehátka.

Pokoje - Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, TV, klimatizací, telefonem, WI-FI připojením za popl., lednicí (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem. Na vyžádání rodinné pokoje 2+2.

Střediska

Menší malebné letovisko se rozprostírá na východě ostrova. Je vystavěno v délce několika kilometrů podél pobřeží omývaného průzračně čistými vodami Středozemního moře. V Protarasu najdeme dlouhou písečnou pláž, ale i řadu menších pláží umístěných v nesčetných malebných zálivech, které jsou lemovány rozeklanými skalními útesy. Samotné centrum střediska je tvořeno tzv. „stripem“, tj. rušnou ulicí, kde je soustředěno velké množství zábavy. Najdeme zde obchody, bary, diskotéky, restaurace a další atrakce. Okrajové části letoviska jsou spíše klidné, přičemž rušné centrum je snadno dostupné veřejnou autobusovou dopravou. Protaras je ideálním místem pro milovníky vodních sportů, kteří ho často označují za svůj ráj. Můžete se zde potápět, pronajmout si windsurfing, vyzkoušet vodní lyžování či létání na padáku a řadu dalších vodních radovánek. Pobyt ve středisku Protaras doporučujeme těm, kteří hledají klidnější prostředí s možností noční zábavy v rušném centru. Protaras je ideálním místem pro rodinou dovolenou s dětmi. Letiště v Larnace je vzdáleno cca 50 km, transfer trvá cca 70 minut.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Iliada Beach Hotel nabízí

Iliada Beach Hotel
od 17 016 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: